ת'כלס, העגלות מדברות בעד עצמן

החיים לאחר החרם: המאבק נגד רשת ת'כלס עולה שלב. מחר ב20:00 בערב יגיעו בעלי המכולות מתל אביב לעצרת כנגד רשת ת'כלס – לקוקר הגיע תיעוד של העגלות של הרשתות, לכם נותר רק לצפות

החיים לאחר החרם: המאבק נגד רשת ת'כלס עולה שלב. מחר ב20:00 בערב יגיעו בעלי המכולות מתל אביב לעצרת כנגד רשת ת'כלס כחלק מהמחאה כנגד החלטת עיריית תל אביב לאפשר פתיחת רשתות בשבת מה שתפגע בפרנסתם של בעלי המכולות. ומדוע דווקא שם? ניתן לכם סקירה קצרה. המיליונר החרדי אריה וולפסון הקים רשת מזון חרדית בשותפות עם מגה שבבעלות דודי וייסמן. הרשת החדשה זכתה לשם תכל'ס, הסניף הראשון שלה נפתח בבני ברק. בינתיים מדובר בסניף פיילוט בלבד, שצפוי להתרחב בהמשך לרשת.

דודי וייסמן, בעל רשת 'מגה' שהוחרם בעבר בשל רכישת רשת המרכולים am:pm הפועלת בשבתות, חוזר בכך מהדלת האחורית לשוק המזון החרדי.

בדה-מרקר מסבירים את הצעד בכך שרשת 'מגה קמעונאות' סובלת בשנים האחרונות מקשיים רבים בכלל, ובמגזר החרדי בפרט. בעבר הפעילה מגה את רשת 'שפע שוק' אולם בעקבות החרם שהוכרז ספגה הרשת הפסדים כבדים, מה שגרם לה להחליף את שמה ל'זול בשפע', אולם גם צעד זה לא סייע לרשת להשיב את כוחה ומעמדה בשוק המזון החרדי. רק לשם המחשה: בשנה האחרונה סגרה הרשת חמישה מסניפיה, תוך שהיא מנהלת מו"מ על מכירת שאר הסניפים לרשתות אחרות.

בדה מרקר נכתב כי "ייתכן שכעת הבין ויסמן כי לא נכון לוותר על פעילות במגזר, לאור העובדה שהאוכלוסייה החרדית גדלה במהירות ורשתות המזון החרדיות מתחזקות. החיבור לוולפסון עשוי לעזור לויסמן להצליח במגזר החרדי. וולפסון הוא מהתורמים הגדולים במגזר החרדי, והוא תורם הן ללומדי תורה הן למיזמים של החזרה בתשובה ברחבי הארץ. בשנים האחרונות אף החל להעניק מלגות לסטודנטים חרדים. כניסתו כשותף עשויה להכשיר את הקרקע לכניסה מחדש של מגה למגזר החרדי, בעיקר משום שהוא מחובר מאוד לרבני החצרות הגדולות ביותר במגזר החרדי.
בנתים, רק ביתד נאמן התפרסמו מודעות של הרשת החדשה יתר העיתונים החרדים העדיפו שלא לפרסם את הרשת עד כה.

מתיעוד שהגיע 'לקוקר'עולה כי העגלות מדברות בעד עצמן לכם נותר רק לצפות.

תכלס ויש (1)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בושה וכלימה תכסה פנינו,

    "החיבור לוולפסון עשוי לעזור לויסמן להצליח במגזר החרדי. וולפסון הוא מהתורמים הגדולים במגזר החרדי, והוא תורם הן ללומדי תורה הן למיזמים של החזרה בתשובה ברחבי הארץ"

    ובגלל זה אנו מוכרים את השבת, בשביל כמה קופוניסטים המתגוררים בבתי גדו"י ?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב