תלונה: "ג'ודי שלום עושה שימוש בתוכניתה השבועית לקידום ענייניה האישיים"

תנועת אומ"ץ נגד משפחת שלום: הבוקר (ראשון) הגיש אריה אבנרי, יו"ר תנועת אומ"ץ, מכתב לדדי מרקוביץ
– נציב קבילות הציבור ברשות השידור, ובו תלונה כנגד שדרית קול ישראל ג'ודי שלום ניר מוזס בטענה שהיא עשתה שימוש בתוכניתה השבועית ברשות השידור לצורך קידום ענייניה האישיים והמשפחתיים

תנועת אומ"ץ נגד משפחת שלום: הבוקר (ראשון) הגיש אריה אבנרי, יו"ר תנועת אומ"ץ, מכתב לדדי מרקוביץ
– נציב קבילות הציבור ברשות השידור, ובו תלונה כנגד שדרית קול ישראל ג'ודי ניר מוזס שלום – אישתו של השר והמועמד לשעבר לנשיאות סילבן שלום.

במכתב קובלת תנועת אומ"ץ על כך שרעיית השר עושה שימוש בתוכניתה השבועית המשודרת בערוץ ציבורי כדי לקדם את ענייניה הציבוריים והמשפחתיים. במכתב מצוין, כי בעבר הגישה התנועה תלונה לרשות השידור על כך שג'ודי שלום נוהגת להשתמש בתוכניתה השבועית בקול ישראל באורח ישיר או עקיף בעניינים אישיים. בעקבות כך ננזפה שלום על ידי הממונה, אולם לא חדלה ממנהגה.

"בתוכניתה האחרונה ביום שישי 23.5.14 נהגה פעם נוספת שלא כדין כאשר העירה הערות הקשורות להתמודדות לנשיאות המדינה. כידוע בעלה של מוזס-שלום השר סילבן שלום נחשב לאחד המועמדים הפוטנציאליים וכל הערה שקשורה בטרפוד מועמדותו של בעלה נחשבת כחיסול חשבונות", נאמר במכתב.

יש לציין כי השר סילבן שלום כבר הודיע על פרישתו מהמרוץ לנשיאות, זאת לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו החליט שלא לתמוך במועמדותו.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חיסלו את סילבן .עכשיו מנסים לחסל את גודי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. די לרדיפה.גודי אשת חסד מהגדולים בארץ

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב