תלונה למשטרה: מני נפתלי גנב מצרכים מהמכולת

תלונה הוגשה בטענה כי אב הבית לשעבר של מעון ראש הממשלה נהג לגנוב כמויות גדולות של מצרכי מכולת

תלונה הוגשה בטענה כי אב הבית לשעבר של מעון ראש הממשלה נהג לגנוב כמויות גדולות של מצרכי מכולת, כך חושף ערוץ 2.

"מר מני נפתלי היה מוריד בכל פעם בין חמישה לשבעה ארגזים, מצרכי מכולת מכל טוב, כאשר חלקים היו פתוחים בחלקם העליון ומשכך יכולתי לראות את המוצרים, וחלקם היו סגורים", טען שכנם של קרובי משפחתו של נפתלי בתצהיר שהגיש.

"המקור לידיעתי היות ונהגתי לעמוד בחלון ביתי וראיתי את מר נפתלי וכן את המצרכים שהיו בתוך הארגזים אשר נשא מר נפתלי בידיו והעלה אותם, חלקם לגיסו וחלקם לגיסתו", כך לדברי המתלונן.

"בבניין בו התגוררתי התגוררו כשכניי גיסו וגיסתו של מר מני נפתלי", הוא הוסיף. "בשנים 2011-2012 היה מגיע מר מני נפתלי לביתם בכל פעם בשני רכבים שונים. מהרכב יצא מני נפתלי ומתוך הרכב הוצאו ארגזים כאשר בתוכם מוצרי קנייה".

"הוא מפוחד, מבוהל ומסרב לחשוף את עצמו", סיפר עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של המתלונן. "הוא הרגיש חובה ציבורית להתלונן, אבל לקח לו שבוע עד שאזר אומץ והגיש את התלונה, בעיקר בגלל החשש מהפומביות של המהלך הזה".

פרקליטו של נפתלי, עו"ד עופר אלמוג, מסר בתגובה: "טוב תעשה לשכת ראש הממשלה באם תפגין דוגמה אישית ואם יש ברשותם מידע פלילי כלשהוא על מאן דהוא תפנה לתחנת המשטרה הקרובה ותגיש תלונה בעניין. מר נפתלי עובר מסע הכפשות קשה ביותר אך נחוש בדעתו לחשוף את כל האמת הידועה לו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.