תלמוד התורה ביישוב החרדי זכה לסמל מוסד והוכר רשמית.

לאחר פגישה שקיים סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש עם נציגי היישוב, וביקור שערך בת"ת דובר שלום העומד תחת נשיאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן, הוא פעל וסייע להכרה רשמית של המשרד בת"ת בו מתחנכים ילדי היישוב

הודות לפעילותו ולמסירותו של סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש, זכה תלמוד התורה 'דובר שלום' ביישוב החרדי מיצד להכרה רשמית של המשרד בהענקת סמל מוסד.
באחרונה נפגש סגן שר החינוך ח"כ הרב מאיר פרוש עם ראשי היישוב בלשכתו בתל אביב ודנו בהתפתחות מערכת החינוך ביישוב מיצד.
במפגש השתתפו מזכיר היישוב הרב אלחנן פרומר, וחבר מועצה אזורית גוש עציון הרב אליהו רוזנברג ונציגים נוספים מהיישוב.
נציגי היישוב מיצד סקרו בפני סגן השר הרב פרוש את התפתחות היישוב החרדי, את האכלוס הצפוי בשנה הקרובה כאשר כ-120 משפחות נוספות יתווספו ליישוב במסגרת פרויקט הבניה רמות מיצד של חברת 'אריאל יזמות' ואת פעילות מוסדות החינוך בו.
נציגי היישוב העלו את בקשתם בפני סגן השר שיפעל להענקת סמל מוסד ורשיון הפעלה לת"ת דובר שלום בו מתחנכים ילדי היישוב ואשר עומד תחת נשיאותו של מרן הגראי"ל שטיינמן.
בתחילת שנת הלימודים אף ביקר סגן השר הרב פרוש בתלמוד התורה והתקבל בטקס חגיגי ומרומם ע"י התלמידים וצוות הת"ת והתרשם עמוקות מהפעילות החינוכית.
השבוע, קיבלו נציגי היישוב בשביעות רצון את הבשורה כי תלמוד התורה ביישוב זכה לסמל מוסד והוכר רשמית.
ראשי הישוב הודו נרגשות לסגן השר הרב מאיר פרוש על פעילותו למען ילדי היישוב. מזכיר היישוב הרב אלחנן פרומר: "קיימת חשיבות רבה לקבלת סמל מוסד לת"ת, ואנו מודים לסגן השר הרב מאיר פרוש על עמידתו לימין היישוב ותלמידיו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.