תלמידי הגר"ע זועמים: "לא נשתוק נבנה מחיצה על קברו"

תלמידיו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל יפגינו הערב בצומת בר אילן שמואל הנביא במחאה על כך שלא הוקם אוהל ומבנה מסודר סביב קברו ,תלמידיו מבטיחים כי יגיעו הערב ויבנו מחיצה סביב קברו

תלמידיו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל יפגינו הערב בצומת בר אילן שמואל הנביא במחאה על כך שלא הוקם אוהל ומבנה מסודר סביב קברו של מרן הרב עובדיה יוסף, תלמידיו מבטיחים כי יגיעו הערב ויבנו מחיצה סביב קברו של הגר"ע יוסף.

לפני כשנה קיימו תלמידיו של הגר"ע יוסף הפגנות סוערות לאחר שמתפללים שפקדו את קבר הרב עובדיה יוסף נדהמו לגלות שהמתחם גודר ושלט התלוי בכניסה למתחם הקבר הבהיר כי בשעות הערב מתחם הקבר יהא סגור למתפללים.

20150806023015

לאחר פטירת הרב עובדיה יוסף הפך צומת בר־אילן למוקד הפגנות חדש. מפגינים מחו במקום על סגירת בית הקברות בשעות הערב. הרוחות נרגעו אחרי שיו"ר ש"ס אריה דרעי סייר במקום עם נציגים מהעירייה ועם האחראים על אחזקת המקום. בסיום הסיור הודיע דרעי על שורה של צעדים שיינקטו לטובת הציבור, ביניהם הרחבת שעות הביקור, בניית כניסה ישירה לחלקת הקבר והקמת אוהל להגנה מפני הגשם והשמש.

אך נכון לעכשיו שנה לאחר ההפגנות, דבר לא נעשה ומלבד פתיחת הציון בכל שעות היממה, לא נבנה אף אוהל או מחיצה כל שהיא על קברו של מרן הרב עובדיה יוסף מה שיוביל את תלמידיו הערב לקברו לנסות להקים מחיצה בכוחות עצמם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.