מפיצים את תורתו: תלמידי הרב פינטו חילקו 300 אלף ספרים

בתוך כחודש ימים בלבד מכון "תורת יאשיהו"(מכון העוסק בהפצת ספריו של הרב פינטו)הפיץ כמות של 300,000 אלף ספרים דרשות וחיזוקים בשבח רבי שמעון בר יוחאי זצוק"ל שחיבר הרב פינטו

בתוך כחודש ימים בלבד מכון "תורת יאשיהו"(מכון העוסק בהפצת ספריו של הרב פינטו)הפיץ כמות של 300,000 אלף ספרים דרשות וחיזוקים בשבח רבי שמעון בר יוחאי זצוק"ל זיע"א וספר נוסף תהילים עם פירוש על  מזמורי התהילים מפירושו של הרב  יאשיהו יוסף פינטו שליט"א

 

 

ספרו החדש "רחש ליבי דבר טוב אומר אני מעשי למלך", שהוא פירוש על ספר התהילים, מופיעים ביאורים, פנינים, עצות, ויסודות בעבודת ה' – על ספרו של נעים זמירות ישראל, דוד המלך ע"ה.

 

הספרים הודפסו בכמות גדולה של שלוש מאות אלף עותקים שהופצו בארץ ובעולם. בימים אלו נערכים במכון "תורת יאשיהו", האמון על הדפסת והפצת ספריו של הרב יאשיהו פינטו, להפצת ענק בארץ ובעולם.

 

המפיצים עבדו במסירות נפש מתוך מטרה לחלק כל הספרים  בין היתר חולק הספר בישראל, ארה"ב, ארגנטינה, איטליה, מרוקו, באומן ומז'יבוז' שבאוקראינה ובמקומות נוספים.

 

מנהל מכון ההפצה "תורת יאשיהו" אמר: "אנו בעיצומו של מבצע רחב היקף בכל הארץ ורחבי העולם בהפצת ספריו החדשים של הרב פינטו שליט"א. יצרו איתנו קשר מקהילות רבות בארץ ובעולם לקבלת הספרים. המכון מקבל המון פניות הספרים הודפסו בכמות אדירה של עותקים, זו כמות שנותנת מענה  גדול לדברי התורה והחיזוק של רבינו.

 

רווה אופיר אחד ממפיצי הספרים מספר כי , "ראינו ממש את הצימאון הגדול,אנשים פשוט חטפו הספרים וקיבלו הספרים בשמחה גדולה כמו אדם שצמא למים במדבר והגשת לו כוס מים בדיוק כך הצימאון".

 

 

 

שמעון אבישרה אחד המפיצים הגדולים בניו יורק מתאר: "אנחנו מסתובבים ברחבי ניו יורק אנשים שומעים שהספרים מכבוד האדמו"ר פינטו ותוך שניות התקהלות גדולה של אנשים שדרשו לקבל את הספרים הקדושים של הרב פינטו,אנחנו ממתינים למשלוח גדול נוסף להפצה פה באמריקה.

 

 

מנהל המכון "תורת יאשיהו" מוסיף שעשירי עולם אנשי שם עולמיי לוקחים חלק נכבד במבצע הגדול של הדפסת הספרים מכבוד האדמו"ר פינטו זיכוי הרבים גדול.

פינטו 2 פינטו

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.