גלריה: תלמידי ישיבת שומרי אמונים בשיעור כללי של הגרא"י שלזינגר

כמאה תלמידי ישיבת שומרי אמונים השתתפו בשיעור הכללי שמסר הגרא"י שלזינגר בהיכל הישיבה * השיעור נמסר בסוגיה המרתקת של הציץ שעל מצחו של הכהן גדול * בתום השיעור התקיימה ישיבה משותפת של ראש הישיבה הגר"א געלדצהיילר ור"מי הישיבה עם האורח – צילומים: שמואל דריי

לאורח רם מעלה זכו תלמידי ישיבת שומרי אמונים בשבוע שעבר. גאב"ד ג'ענף הגאון רבי אברהם יפה שלזינגר שליט"א הגיע לישיבה ומסר שיעור כללי מלא וגדוש בתוכן.

דקות ארוכות לפני כניסתו של גאב"ד ג'ענף להיכל שרה התרגשות רבה בקרב תלמידי הישיבה הק' שנוסדה בידי כ"ק האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל.

עם כניסתו של הגאון רבי אברהם יפה שלינגר שליט"א להיכל הושלך הס, כאשר במזרח ישובים כל הר"מים והצוות הרוחני בראשות ראש הישיבה הרה"ג רבי אהרן געלדצהיילר שליט"א. תוך דקות מאז פתיחת דברי האורח צללו התלמידים לסוגיות העוסקות בציץ שעל מצחו של הכהן גדול כאשר גאב"ד ג'ענף שליט"א מותיב ומפרק ומותיר את התלמידים פעורי פה.

בתום שעה ארוכה של עיסוק בסוגיה תוך שילוב דברי אגדה התקיימה אסיפת צוות מיוחדת בראשותו של ראש הישיבה הרה"ג רבי אהרן געלדצהיילר שליט"א ובשיתוף האורח הנעלה.

במהלך הישיבה עם צוות הר"מים וראשי הישיבה הודה להם הרב שלזינגר על ההזדמנות להופיע בפני תלמידי הישיבה והפליא את השתתפותם המלאה של תלמידי הישיבה בשיעור תוך השחלת שאלות בסוגיה.

"ניכר כי ראשם של התלמידים בעומקה של תורה" אמר הרב שלזינגר והביע את רצונו לשוב ולהופיע בעתיד בפני התלמידים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.