תלמיד ישיבת קמניץ נעצר על עריקות • מרן הגר"ש אוירבך הורה ״לצאת ולמחות״

תלמיד ישיבת קמניץ הבחור אברהם שטרן נעצר ביום רביעי האחרון לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס כהוראת מרן רה״י הגר״ש אוירבך, ביום שישי הובא הבחור לפני שופט שגזר עליו עשרה ימים בכלא הצבאי בצריפין (כלא 4). האזינו לשיחת הטלפון בין מרן רה״י לבחור העריק

תלמיד ישיבת קמניץ הבחור אברהם שטרן נעצר ביום רביעי האחרון לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס כהוראת מרן רה״י הגר״ש אוירבך, ביום שישי הובא הבחור לפני שופט שגזר עליו עשרה ימים בכלא הצבאי בצריפין (כלא 4).
תלמיד הישיבה הגיע לתחנת המשטרה לפי בקשת הוריו לצורך הגשת תלונה נגד אדם שהציק למשפחתו, אך כשהתבקש להציג את פרטיו נעצר באופן מיידי לאחר שהופיע בפני השוטרים כי הבחור עריק לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס.
מרן רה״י הגר״ש אוירבך שוחח ביום שישי עם הבחור בטלפון הכלא הצבאי בו שוהה הבחור ועודדו וחיזקו, הגר״ש אף בירכו בשלל ברכות ואיחולים על עמידתו האיתנה נגד גזירת הגיוס.
תמליל שיחת הטלפון המלא:  "זאלסט זיך נישט פארלירן דארט ח"ו". רה"י שליט"א אמר לבחור הנרגש: "שהקב"ה יעזור ושתהיה סיעתא דשמיא, שתתחזק ושתשתחרר מהר בעזרת ד' ושתזכה לעסוק בתורה עם סיעתא דשמיא. ברכה והצלחה מרובה מאוד עד בלי די בכל המובנים, בכל מכל כל. תזכה לסיעתא דשמיא גדולה ותתחזק להמשיך בדרך הקודש".
ראש הישיבה הורה לצאת ולמחות על מעצר הבחור העריק ברחבי הארץ, והמונים צפויים לצאת היום לרחובות הערים ולהפגין על מעצר בן הישיבה.
בהמשך היום יתפרסמו מקומות המחאה

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חולי נפש .דופקים ת'ראש בקיר. מה מרוויחים בהפגנות הזויות ?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו "אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבא". "הצבא הישראלי, החומד לחטוף את בחורי הישיבות לשורותיו, מבצע פשעים, רומס את הלוח השמאלי של עשרת הדיברות [נואפים שם] ומחלל שם שמיים ברבים. פושעים בשפיכות דמים ובגזל . אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבאם. יש להפסיק את הנח"ל החרדי מיד. אסור להתגייס אני מבין שזה ביטול תורה ר"ל.

  "חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר" גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה"ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי"ם. אפילו ח"כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: "אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר.

  תיקון חוג הגיוס השמד והזימה, מדובר בחוק גרוע מאד, גומזיק ליהדות החרדית וכל עולם התורה והחסידות. למעשה הח"כים "המשומדים" אישרו ללא הצדקה חוק גיוס בפועל לכל בני הישיבות ר"ל, החוק פוגע בעולם התורה והישיבות של החרדים וכו' וזאת למרות דעתם של מרנן ורבנן מנהיגי הדור של הערב רב והעמלקים. חיילים וחרדקי"ם שפלים שותפים למרד בקודשא בריך הוא.

  היום זה יותר חמור מזמני ירבעם בן נבט, וע"פ חז"ל "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" תיקון חוק הגיוס כבר פוגע בקיומו של עולם התורה. הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי.
  "תיקון חוק הגיוס", התלוי בנפשו של עולם התורה, שכעת מסור בידי שלוחי דרבנן המקלקלים את חיי החרדים שרוצים לחיות ע"פ תורתינו הקדושה, יוכל ליעשות מעשה נבזה/נבלה כזה רק ע"י המסיונרים של שטיינמן. זה עלול ח"ו לפגוע ביכולת קיומו של עולם התורה כנגד הקמים עליהם. "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים"

  מי שעומד מאחורי הגיוס – זה ה"קרן לישראל חדשה" או בשמה האמיתי "הקרן החדשה לישמעאל" או "הקרן להשמדת ישראל" אלו אנשי פלג בני ברק!!!. אני הק' "בשם התורה הק" מבקש למחות כנגד חוק הגיוס שהועבר בכנסת הטמאה, למגינת ליבנו, אין שינוי מהותי מחוק הגיוס שיזם לפיד ימ"ח. זכרו: כ"א מפלג בני ברקי שלא מטופלים יגרום נזק רוחני ועלות תרופות לכל הסובבים אותו, עדיף תאי הגזים מוקדם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב