תל אביב: הרב בוארון תומך באלנתן

הגאון רבי ציון בוארון, מבכירי הדיינים הספרדים, מתערב בבחירות בתל אביב ובמכתב חריף בו הוא תוקף את מצב השבת בעיר "עקרו לחלוטין את קדושת השבת מן העיר".

עוד ועוד רבנים מצטרפים לתמיכה בנתן אלנתן: הגאון רבי ציון בוארון, מבכירי הדיינים הספרדים, מתערב בבחירות בתל אביב ובמכתב חריף בו הוא תוקף את מצב השבת בעיר "עקרו לחלוטין את קדושת השבת מן העיר".

"בריאה קדושה לכבוד שבת קודשנו!", פותח הגרב"צ את מכתבו: "הנה ידוע מצב השבת בעיר תל אביב יפו, אשר לצערנו ולחרפת עם ישראל כולו עקרו לחלוטין את קדושת השבת מן העיר ומשם התפשט מצב הפקרת השבת לכל המדינה כולה כאשר כיום כל מועמד מצהיר שהוא יפרוץ את השבת בעירו, ח"ו, מפחד התקשורת הכפרנית וזה חילול ה' גדול ונורא שח"ו עם ישראל מצהיר שאין לו חלק בדבר המקודש ביותר לעם ישראל ואשר עליו מסרו עם ישראל נפשם בכל הגלויות".

"ואשר על כן", ממשיך הרב בוארון במכתבו: "אני קורא בלב נרגש וחרד לתמוך במועמדותו של ר' נתן אלנתן הי"ו לראשות העיר תל אביב יע"א וכמו"כ להצביע לרשימת ש"ס בתל אביב אשר בלא ספק אנשיה יעמדו בעוז ובהתעצמות על קדושת השבת וצביונה היהודי של העיר".

והגרב"צ בוארון חותם את מכתבו, "וע"ז בעה"ח בברכת "ומאהביה חיים יאריכו" לכל העושה ומעשה לכבוד השי"ת ותוה"ק ושומע לנו ישהון בע"ח!". ומצרף את חתימתו וחותמתו.
נתן אלנתן מסר כי "זכיתי להיכנס לפגישה ממשוכת אצל הגאון רבי ציון בוארון ולהתברך לקראת המערכה הקדושה על קדושת העיר תל אביב יפו. התרגשתי לקבל את מכתבו על חובת המלחמה על קדושת השבת בעיר תל אביב שמשפיעה על כל הארץ כולה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.