תמונה לשם תמיכה? התמונה שמסעירה את נהריה

האם רב העיר נהריה תומך במעומד לראשות העיר? רב העיר נהריה ל'אקטואליק': "אני לא תומך במרלי. התמונה התפרסמה ללא רשותי"

בימים האחרונים מתפרסמת תמונה של המרא דאתרא של נהריה הרב ישעיהו מיטליס, עם מועמד מפלגת העבודה בעיר רונן מרלי,  בעיר יש מי שמפרש את הפרסום –  כתמיכה של הרב במועמד.

רוב מוחץ של הציבור הדתי תומך בראש העיר הנוכחי מר ז'קי סבג, שאף שמקבל את תמיכתו של האדמו"ר ר' דוד חי אבוחצירא ושל רבני הקהילה בנהריה.

פעיל מוכר בעיר יצחק בוקר מסר כי "לדעתו, ההתנהגות הזאת מלמדת על ערמומיות ואי יושרה של המועמד".

תגובת רב העיר נהריה הרב ישעיהו מיטליס: "הלכתי לתומי במקום ציבורי, ולחצתי יד כמו שאני לוחץ יד להרבה אנשים  -ולצערי הוא לקח את התמונה ללא רשותי והפיץ אותה אני לא תומך במרלי.

בתגובה אומר מרלי "רב העיר, ביקש להצטלם איתי".

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הפוסל במומו פוסל

  האם כותב הכתבה נכח בפגישה בין כבוד הרב אבוחצירא וזקי סבג ושמע באוזניו שכבוד הרב אבוחצירא תומך בזקי סבג ?
  כנראה שלא….
  אנשי זקי …. כמה נמוך עוד תגיעו ?
  זו דרכם של נואשים

  דויד |
  הגב
 2. רונן מתנהג כנוכל.צריך להזהר מאדם כזה!!!

  בושה של איש

  איכססססס |
  הגב
 3. "הנתבעים הדתיים"

  אני לא יכול להגיד על הציבור החרדי/חוזרים בתשובה בנהריה(שהם יותר הולכים אחרי ההחלטות של הרב אבוחצירא בנוגע להצבעות) אבל רוב הסרוגים לא רוצים את צ'רלי, הרוב שאני מכיר או יצא לי לפגוש רוצים את מרלי או את סודאי, גם הבית היהודי שהולך עם ז'קי היה הפתעה לרוב תומכי הבית היהודי שרצו להישאר נטרלים.

  נהרייני |
  הגב
 4. רונן מרלי,אדם ומנהיג. בן נהריה לתפארת.

  נהריה ראוייה לשינוי.
  נהריה מצפה לאל"מ מיל. רונן מרלי.
  יש בי אהבה לנהריה, והיא תנצח.
  בזכותו,של רונן מרלי ותושבי נהריה.
  כל עיר במדינה,היתה גאה באדם כמותו.

  כל הרוע…הכזב…
  בטל.
  לא קיים.
  לא שייך לאיש.

  ליאורה. |
  הגב
 5. רונן מרלי אדם ומנהיג.בן נהריה לתפארת.

  נהריה מצפה לשינוי .

  ליאורה. |
  הגב
 6. רוב מוחץ של הדתיים

  אני לא יודע מי הסמיך את הכותב לדבר בשם רוב מוחץ של הדתיים. כל מי שאני פוגש (בחדרי חדרים) כולל רבנים ואנשי ציבור רוצים הנהגה אחרת. ויש תחושה שכולם מפחדים ממנו. מצב מאד לא בריא שחייב לשנות.

  הרב יצ |
  הגב
 7. גקי סבג המציא את זה מה הקשר בן כל רב לרשות עיר

  חייבים להחליף את הדיקטטור מפחיד את כל בעלי העסקים שתולים שלטים שלו מפחד להתחשבנות מצידו אחרי הבחירות

  תושב העיר |
  הגב
 8. לתשומת לב הגולשים

  דבר ראשון רונן ענה יפה מאד לשאלתך אמר לך תשאל את הרב האם הוא תומך בו בשום שלב רונן לא פירסם שקר והרב תומך בו שנית כל האמירה שהרב אבוחתירא תומך בזקי סבג הינה שקר מוחלט והאמירה שרוב הציבור הדתי תומך בזרע גם היא שקר ממליץ לכם לא לקחת צד פוליטי במערכת הבחירות ולהיות בובה על חוט של מועמד כזה או אחר

  יוסי לוי |
  הגב
 9. סו"ס יטפל בפקקים לנהריה הלואי ויבחר מרלי

  לא משנה ימין שמאל או דתי חילוני העיקר שזקי סבאג יפנה את מקומו ויתן לרוח חדשה להכנס.זקי מסוסכך עם כל כך הרבה פונקציות חשובות ולכן לא מקדם דברים.אינו מקשיב ורק על פיו ישק דבר.תודה לך זקי לך לנוח בטירה בשבי ציון.

  30 שנה של סיאוב |
  הגב
 10. מענה לשאלתך

  אשמח לענות לך במידה ויש לך יכולת הקשבה , איני ברשימה ואיני מתיימר להיות איש פוליטי, אני איש של שלום, את רונן אני מכיר מזה עשר שנים מודע מקרוב לקווי האופי המדהימים שלו לתכונותיו דעותיו ובעיקר מעכשיו, אותי הדבר היחיד שמעניין שלא תכפישו אני מציע למערכת העיתון לפנות לרונן ולשמוע ממנו אודות התמונה ולא להתנהל בצורה שאינה מיקצועית ולפרסם כתבה שקרית בשם תושב המנצל את העיתון לשקר פוליטי, אם תשאל אותי אז אתן לך תשובה רונן לא נשתמש בתמונה של הרב וכתב כי הוא קיבל תמיכה או לא , רונן תייג מספר תמונות מביקורו ברכבת ישראל הרב מייטליס עבר שם והשניים הצטלמו, חברים די עם שנאת החינם בסופו של דבר כולנו יצור הבריאה אין אחד טוב מהשני במקום להשפיל להקניט ולהוריד קרנו של מועמד כל אחד צריך לדאוג למועמד שלו

  ליאור |
  הגב
 11. אדון ליאור איזה מספק אתה ברשימה של מרלי?

  שידעו כולם למה אתה רושם את מה שאתה רושם

  אדון ליאור אתה ברשימה של מרלי? |
  הגב
 12. שנאת ישראל

  היי ראשית רונן מרלי אינו מפלגת העבודה ודעותיו אף הפוכות מזה לחלוטין, הבחור ניצי בדעותיו שליח של עם ישראל, אוהב את התורה ויזכה את הרבים, שנית אני הייתי עד לכבוד שנתן הרה מייטליס לאונן בשמחת תורה וזה לא מתוך תמיכה פוליטית אלא מתוך אהבת ישראל, אני מציע לכל המקטרגים המלעיזים להפסיק לזרוע שנאה, הרי ברור לכולם שרונן ראש עירית נהריה הבא שנזכה כולנו בעזרת ה שרונן ייצג אותנו בכבוד

  ליאור |
  הגב