תמונה קורעת לב: האב ממאן להפרד מגופת הבת שטבעה • סיקור (וידאו) (תמונות)

מסע הלויה קשה, נערך לילדה קורל שרי שטבעה אמש בסביון, בתיעוד כואב נראה האב כשהוא ממאן להיפרד מגופת הבת האהובה. קורע לב

מסע הלוויה כואב לילדה קורל שרי מבין שני הילדות שטבעו אמש במוצאי החג בבריכה פרטית ברחוב השקמה בסביון ונמשתה מהמים כשהן ללא הכרה, רופאה, פרמדיק וחובשים מתנדבים של איחוד הצלה ביצעו בהן פעולות החייאה מתקדמות בנסיון להציל את חייהן, אך למרבה הצער רופאה של איחוד הצלה נאלצה לקבוע את מותן של שתי הילדות.

מתחזק החשד שדווקא הרעלה היא שהביאה למוות הכפול. "לפי התיאור של מה שהתרחש בבריכה, הסיכוי כי מדובר בהתחשמלות הוא נמוך", הסביר עופר אלון, מומחה לבריכות שחייה. לדבריו, "במקרה של התחשמלות אפשר היה לראות סימנים חיצוניים של כוויות על הגופות. מה שמסתמן כאן זו הרעלה של גז כלור. הריאקציה שבין חומצה לבין כלור יוצרת גז כלור רעיל. חשיפה של אנשים שנמצאים בבריכה בפעילות גופנית כמו שחייה או משחק עלולה להיות קטלנית".

חברים לכיתה של שתי הילדות סיפרו כי נהגו להגיע לבריכה. "הייתי שם הרבה פעמים ואהבנו מאוד ללכת לשם", סיפרה חברה של השתיים לספסל הלימודים. "הן היו חברות ממש טובות, וכששמעתי מה קרה זה היה מזעזע, הבריכה עצמה קטנה אבל עמוקה, ובכל זאת לא נראה לי שהן טבעו, כי הן ידעו לשחות".

"חברותיי מהכיתה נהרגו בבריכה של סבתא", כתבה חברה של הילדות, "אחת מהן התחשמלה והשנייה ניסתה להציל אותה ונפלה והתחשמלה יחד איתה. אני אתגעגע!". חברה נוספת הביעה גם היא אבל כבד על מותן של החברות: "איתכן הנשמה. אני פונה לכל המשפחות – אני ומשפחתי מאוד מצטערים על מה שקרה ומשתתפים בצערכם. אתם לא לבד בזה".

"מדובר בשתי בנות מקסימות", סיפר הורה לילד בבית הספר שבו למדו השתיים. "קשה מאוד לדבר ולחשוב על זה. זה בא בבום גדול, מדובר בילדות קטנות". גם בוועד ההורים העירוני ביכו את האסון הנורא: "אנו המומים וכואבים על הטרגדיה שפקדה את העיר בכלל ואת בית הספר בפרט, על לכתן של שתי בנות אותה כיתה שטבעו בבריכה. שלא נדע עוד צער".

צפו בכתבה לסיקור הטרגדיה – באדיבות רשת

[alooma ref="17part1_vtr2_n20140605_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

האם של הילדה השניה שהלוייתה תתקיים מחר, והאב של קורל בראיון לעודד בן עמי – באדיבות רשת
[alooma ref="18savyon_vtr2_n20140605_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

צפו בתיעוד קשה ממסע ההלויה שבו האב נצמד לגופת הילדה וממאן להיפרד ממנה.
צילום: פלאש 90

הלויה - פלאש 90

.

הלויה - פלאש 90

הלויה - פלאש 90

הלויית הבת,  האב ממאן להיפרד צילום: פלאש 90
הלויית הבת, האב ממאן להיפרד
צילום: פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.