תמורת 10 מיליון: בית הגר"ע יוסף למכירה

  אחרי התלבטויות שונות נראה שבמשפחת יוסף נפל הפור, ביתו של מרן הגר"ע יוסף יימכר בקרוב בתמורה ל-10 מיליון ₪. זאת לאחר השלמת המגעים בין כלל היורשים, על אופן חלוקת כספי ירושת הרב.

 על פי הדיווח הבוקר בעיתון "סופהשבוע" זהותו של הקונה המיועד לא נחשפה עדיין, אבל הוא כבר נתן את מילתו וממתין בסבלנות לסיום ההליכים שיאפשרו את העברת הנכס לידיו. עם חשיפת זהותו ניתן יהיה לברר האם בכוונתו להשתמש בבית לצורכי מגורים, או שאולי יחליט לבצע את הרעיון שכבר עלה בעבר: להפוך את הדירה למוזיאון שבו יוצגו לציבור חייו, מורשתו ותורתו של המרן. מדובר בסכום שמהווה תמורה גבוהה בהרבה משוויה של הדירה, אולם יחד עם זאת ניתן להעריך שמדובר בעסקה מצוינת מבחינת הקונה, בגלל העובדה שלאילי הון מוקירי זכרו של הרב, ניתן יהיה להציע את הדירה במחיר גבוה גם בעתיד, כדירה שממנה פעל מנהיג יהודי-רוחני, בעל שיעור קומה בקנה מידה היסטורי.

 יש לציין שבחצי השנה האחרונה מאז פטירת מרן ,מתנהל קרב ירושה בתוך משפחת המלכות .כפי שפורסם בעבר בקוקר, חלק מבני המשפחה דרשו את מכירת המיידית של הבית ברחוב הקבלן,צד שרק הוסיף אש למחלוקת היורשים.

 הבן שכבר זכה בירושה שלא קשורה לביתו של מרן הוא בנו הצעיר הרב משה,שקיבל לידו את זכויות הוצאת ספרי מרן . בני המשפחה אומרים שהתאריך לסיום חלוקת הירושה ומכירת הדירה יהיה בעבור שנה מהפטירה.בינתיים הסוף לא נראה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.