תמי מונטג עושה בוחטות על אסתי? (וידאו)

ספרה של אסתי וינשטיין (עושה כרצונו) ששמה קץ לחייה הפך לאחרונה ללהיט גדול והוא עומד בראש רשימת רבי המכר של הוצאות הספרים. צפו בראיון של תמי על הצלחת הספר. { בעקבות הצלחת הספר}

ספרה של אסתי וינשטיין (עושה כרצונו) ששמה קץ לחייה הפך לאחרונה ללהיט גדול והוא עומד בראש רשימת רבי המכר של הוצאות הספרים.

בתה תמי, היורשת היחידה מרוצה מאוד  ומספרת כי היא מרגישה גאווה גדולה בהצלחת הספר: "מרגישה שמילאתי את בקשתה האחרונה".

"זו גאווה גדולה לאחוז בספר, אבל חבל שאני זו שצריכה להתגאות בו ולא היא בעצמה", סיפרה מונטג אמש (רביעי) בראיון לתוכנית "בוקר אור" על השמחה המהולה בעצב. "זו הרגשה שמילאתי את בקשתה האחרונה, שסיפורה יגיע לכמה שיותר אנשים. כשראיתי אותו מול עיניי הרגשתי שהוצאתי מהסיפור את הטוב ביותר בשבילה"

לטענת תמי, "המון נשים באות אליי ואומרות לי שהן קוראות אותו ובוכות. זה סיפור קשה שאנשים מכל הצדדים נחשפים אליו, לא משנה איזה צד של הסיפור הם מכירים. זה קשה לקריאה כי זה אמיתי".

מאז יצא הספר ("עושה כרצונו"), הוא הפך לרב מכר גדול ומפתיע, ומן הסתם תמי גורפת את הרווחים מהצלחת רב המכר,"היא הייתה הדבר הכי קרוב אליי בעולם, אני לא יודעת איך זה יהיה עם הזמן, אבל שום דבר לא יעזור. כשאני רואה את עצמה מולה, שהיא לא פה, זה גורם לי להרגיש קצת יותר טוב בעיניה כי אני בטוחה שאני עושה את מה שהיא הייתה רוצה שאעשה, וגם אמשיך בזה".

 

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמי, היקרה. אם את חושבת שאמא שלך "נצחה", כמדומני שאת טועה. אם אמא שלך היתה בריאה בנפשה לא היתה שמה קץ לחייה, לא היתה מפנה גב לילדים שלה, אמא היתה חולה ואת נדבקת ממנה.. אם המקרה היה הפוך, היו מכניסים את אמא ז"ל לכלא כך מזניחים ילדים? יותר גרוע מה"אמא המרעיבה"? האמא המרעיבה קיבלה מאסר על ילד אחד שהזניחה ואמא שלך יכלה לקבל בשקט מאסר עולם!
  אני חרדית גאה, יש לי ב"ה משפחה עניפה ומיוחדת, לא מסכימה אפילו עם מילה אחת שאת מקשקשת על הציבור החרדי, מחפשת תשומת לב בציבור החלוני ומוכרת "לוקש'ן…" את כל הזמן מדגישה שבציבור החרדי מסתירים.. לא מגלים… נכון, אמא שלך הסתירה ולקח זמן להבין שהיא לא נורמלית, כי אם היא היתה באמת אוהבת אתכן, את הבנות שלה היתה מוכנה "להקריב" בשבילכן ללבוש ביגוד צנוע פעם פעמים בשבוע, במיוחד שהיא זו שחינכה אתכן בעבר לצניעות! היא התחתנה עם אבא כשהיא היתה מעל גיל 18 ולא ב"כפיה דתית" אבל אמא לא אהבה אתכן, היא אהבה את עצמה ולכן לא עשתה בשבילכן דבר, לכן היא הגיע לרגע "משבר". קלטה שהפסידה את ה"משחק" ועשתה את שטות חייה ושמה קץ לחיה שזהו הסימן הכי טוב שלא היה לה טוב! מקווה שלא תבחרי בדרך שאמא שלך בחרה, יש לך את זכות הבחירה לבחור בן הטוב לרע! תמי, "כל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן"… תקופת אלול תקופה הכי טובה לחזרה בתשובה, קחי את עצמך בידים, בהצלחה!

  ירושלמית |
  הגב
 2. הכותב הראשון חוזר בשאלה ומסתתר מאחורי האתאיסטית תמי ,שכביכול מבכה את לכתה של אמה "בדמעות תנין" וצוחקת בדרך אל הבנק … עם ספר הזוי ואולי שיקרי שכל אחד יכול להמציא , של אשה מסכנה ע"ה. הצביעות שלה ושל חבריה הנהנים כביכול מהחופש החילוני הבהמי. כרגע הם צעירים ועושים "כיף חיים" עד להתפכחות שלהם. בורא עולם מיטיב אתם, והם בועטים ובזים לו,אין להם טיפה של הכרת הטוב ,זו קבוצה של בחורים ובחרות נושרים מעוררי רחמים, שעזבו אולי חסידות קיצונית ,אבל למה למען ה' למה ללכת לקיצוניות השניה? למה לא נשארו יראי ה' בדרך ממוצעת כמו שהרמב"ם "אל תהיה צדיק הרבה"? במקום זה בחרו לצלול למעמקי החילוניות הבהמית הכפרנית ? ותמי זאת שמחללת שם ה',עם ההופעות שלה ברשתות,לה אין סליחה ואין כפרה, כי גדול עוונה מאד, היות ולא עושה את מעשיה הנלוזים בסתר אלא בפרהסיה.

  אודליה |
  הגב
 3. אכן החרדיות במיטבה.
  במקום לכתוב בפשטות שהספר מצליח מתפתלים עם כותרת מגוחכת.
  תבדקו מי הם הרוכשים? כמה הספר חדר לציבור החרדי? מה ההשלכות האפשריות שלו?
  בעצם, זה מורכב ולא מתאים לאתר הרדוד הלזה.

  הפוך על הפוך |
  הגב
  • די תמי! תפסיקי להיכנס לאתרים חרדים ולגונן על עצמך… אל תתבזי… פחחח

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב