הרייטינג 10: "חילונים רבים מתעניינים בחברה החרדית"

חרדים מביאים רייטינג? בעקבות הסדרה ששודרה בערוץ 10 אומרת מגישת הערוץ הבכירה, תמר איש שלום על החרדים: "ככל שחברה סגורה יותר, כך הסקרנות לגביה גדולה יותר"

לאחר שבימים האחרונים שודר בערוץ 10 פרקים על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי בשם 'סימן שאלה', קיבלו הנהלת הערוץ תגובות רבות מחרדים וחילונים כאחד.

גם מגישת המהדורה המרכזית תמר איש שלום, שבמסגרתה שודרו הכתבות, מעידה בדף הפייסבוק שלה הבוקר כי זכתה לתגובות רבות מחרדים שכעסו ע"כ שלא מראים לציבור את אחוזי החוזרים בתשובה ובכלל, את חייהם של הציבור החרדי.

איש שלום כתבה להם כי "רק לפני פחות מחודש שודרו הכתבות על הציבור החרדי של אבישי בן חיים", ואף הוסיפה לינק לכתבות.

בתגובה לפוסט, שאל איש התקשורת נועם זיגמן את תמר איש שלום: "עדיין כאיש תקשורת מעניין אותי לדעת האם חרדים=רייטינג?". הקשה. "זה נכון לסדרת אבישי ונכון לסדרה של רוזנר. ואגב אין פסול ברייטינג. ההיפך יש לכם מקום של כבוד במדיה", כתב זיגמן.

איש שלום, התייחסה לדבריו של זיגמן וכתבה: "שאלה מעניינת ששווה מחקר. אין לי עליה תשובה"

"באופן אישי מעניין אותי להכיר לעומק קהלים שונים בחברה הישראלית", כותבת איש שלום, "ולכן אותי הסדרה ריתקה. בדומה לסדרה של רועי שרון על המתנחלים ושל אבי עמית על הפריפריה. אני יכולה רק להניח שככל שחברה סגורה יותר ופחות מאפשרת מגע כך הסקרנות לגביה גדולה יותר ולכן חילונים רבים מתענינים בחברה החרדית. מסיבה זו אני שמחה ששתי הסדרות ששדרנו בנושא היו (בעיני) הוגנות, מעמיקות ולא צעקניות". מסיימת איש שלום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.