תנובה מציגה: חוזרים ללימודים עם עמק

אחרי רצף של חגים וחגיגות, הגיע הזמן להתחיל את שנת הלימודים כמו שצריך: מאות אלפי ילדים כבר חובשים את ספסלי הלימודים, ו'עמק' של תנובה, המהווה תמיד חלק אינטגראלי בכל ארוחה, תמשיך ללוות את ילדי בית הספר עם עושר תזונתי ומהנה בכל כריך

אחרי רצף של חגים וחגיגות, הגיע הזמן להתחיל את שנת הלימודים כמו שצריך. מאות אלפי ילדים כבר חובשים את ספסלי הלימודים, ו'עמק' של תנובה, המהווה תמיד חלק אינטגראלי בכל ארוחה, תמשיך ללוות את ילדי בית הספר עם עושר תזונתי ומהנה בכל כריך. כריך עם גבינת עמק הוא ההזדמנות הקטנה לצייד את הילדים לבית הספר במנת חלבון, סידן, ויטמין B12 והרבה אהבה.

בימים אלו עולה תנובה עם קמפיין למותג עמק, המותג המוביל בקטגוריית הגבינות הצהובות. עמק ידועה ביתרונותיה ובערכיה התזונתיים – היא עשירה בסידן וחלבון, מכילה וויטמינים ודלה בלקטוז. המגוון העשיר של גבינות עמק, כמו גם היותם מזינות מהנות וטעימות, מאפשר את שילובה בכל ארוחה החל מארוחת בוקר, עבור בארוחות ביניים וכלה בארוחת ערב.

במסגרת הקמפיין, עמק מפיצה אינסרט בעיתונים של דף מדבקות עמק מיוחדות המיועדות לסגירת שקית הכריך של ארוחת עשר. המדבקות הצבעוניות מגוונות בכיתובים שונים של: "הסנדוויץ' הכי טעים", "שיהיה לך יום שמח", "במיוחד בשבילך", משהו טעים מאמא" ועוד.

בנוסף, כולל האינסרט שני קופוני הנחה בסך 15% ברכישת עמק לייט 9% 200 גרם וכן עמק קלאסית 28% שומן 400 גרם, בנקודות מכירה נבחרות.

סדרת עמק כוללת את עמק קלאסית 200 גרם, עמק קלאסית 400 גרם, עמק 9% דל שומן בכשרות בד"צ העדה החרדית ועמק דק דק 200 גרם, אצבעות עמק חצי קשה, חטיף אצבעות מוצרלה, טל העמק 9%, המעדניה של עמק 400 גרם וגבינת עמק בטעם פיצה בכשרות וועדת מהדרין תנובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.