"תנ"צ ברכה הבין שהחבל מתהדק סביבו"

עו"ד יורם שפטל יוצא להגנתו של יואב יצחק: "העיתונאי החוקר מספר 1 במדינת ישראל. ברכה היה צריך להיחקר"

פרשת התאבדותו של החוקר מספר 1: עו"ד יורם שפטל, תקף בסוף השבוע שעבר בחריפות את העיתונאים שבוחרים לגונן על תנ"צ אפרים ברכה תוך שהם תוקפים את תחקיריו של העיתונאי יואב יצחק בעניינו.

"יואב יצחק הוא ללא צל של ספק העיתונאי החוקר מס' 1 במדינת ישראל לזכותו עומדים סילוקו של עזר ויצמן מבית הנשיא, ואם אולמרט ילך לבית הכלא אין אדם שאין לו מניות רבות יותר בעניין הזה מאשר יואב יצחק". לדבריו ככל הנראה כתבותיו של יואב יצחק על תנ"צ ברכה ז"ל, חשפו דברים קשים שהיו צריכים להיחקר, אך ברכה בחר בדרך אחרת…במשך חודשים על גבי חודשים יואב יצחק כתב שוב ושוב שהולך ומצטבר חומר ראיות במח"ש על מעשי שחיתות קשים של ברכה וששום דבר לא נעשה ושיש גרירת רגליים. יצחק חשף את בדיקת הפוליגרף של האשה ששמעה את תנ"צ ברכה מתריע בפני אנשים שמתנהלת נגדם חקירה סמויה, והם אכן הספיקו להימלט לחו"ל. ברכה ידע על החומר שהולך ומצטבר גם צמרת המשטרה ידעה על כך", אמר שפטל בתכניתו השבועית ברדיו ללא הפסקה.

שפטל הוסיף: "המחבלים התקשורתיים שפועלים עם כל מיני אינטרסים בזויים, מצביעים על יואב יצחק כעל רוצחו של ברכה, וזאת בגלל העובדה שהוא פירסם מידע שכיום אין ספק שהוא מידע אמין ונכון. ברכה חשוד בפרשת שחיתות קשה, ובעקבות זה שהוא הבין שהחבל מתהדק, הוא עשה את מה שעשה. אבל אותם מחבלים תקשורתיים ימשיכו להגיד שברכה הוא צדיק תמים, סמל של יושר ויושרה ויואב יצחק הוא הרוצח. אין דרגה שפלה בזויה יותר מזה שמעידה על עוצמת השחיתות בתקשורת הממוסדת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.