מי הזמין מאות מנות פלאפל ומגשי פיצה אל הרבי?

מי מטריד את הרבי? בימים האחרונים הוזמנו מאות מנות של מזון מהיר למעונו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ  בבני ברק – הרבי שילם על המנות והעבירם לארגון חסד

סערה בחסידות ויז'ניץ: בימים האחרונים הוזמנו מאות מנות של מזון מהיר למעונו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ  בבני ברק מבלי שבכלל הזמין- כך נודע לחסידים.

האדמו"ר שקיבל לביתו מנות פלאפל, וארגזי פיצות, שילם על הכל מבלי להתלונן. את האוכל הרב הוא העביר בתמורה לארגון חסד ידוע בעיר.

החסידים עצמם לא היו מתוודעים למקרה התמוה לולא אותו שליח של אחד הצרכניות שעבר במקום וזיהה את השליח שנכנס למעונו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ ברחוב אהבת שלום בקריית ויז'ניץ.

השליח הביא למעונו של מרן האד' לא פחות מ-100 ממנות פלאפל שיועדו עבור הכתובת הנ"ל. בנוסף, בחסידות מספרים על מספר רב הטרדות על ידי קריאות שווא של טכנאי מזגנים וכונני הצלה שהגיעו לכתובת. הרבי פתח לכולם במאור פנים והסביר את הטעות.

בשבועות האחרונים נשא האדמו"ר מויז'ניץ בסעודה שלישית דרשה בה קרא לחסידים "שזה לא כבוד לרבי שנלחמים למען חסידו", בכך רמז לסדרת ההטרדות הפוקדת את חצר החסידות.

בחסידות משערים מי עומד מאחורי המשלוחים הזדוניים, אך לא נוקבים בשמם של המטרידים שככל הנראה מגיעים מחסידות מתחרה שעומדת כעת במרכז סערה ציבורית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.