תעלומה: מי הדליף את היומנים של יהודית יוסף לרשת?

המאבק המשפטי בתוך משפחה המלוכה הולכת ומתעצמת. בשעות האחרונות הודלף לרשת יומנה האישי של יהודית יוסף, כלתו של מנהיגה הרוחני של ש"ס

שנה וקצת לאחר פטירתו של מרן, והמאבק המשפטי בתוך משפחה המלוכה הולכת ומתעצם. בשעות האחרונות הודלף לרשת  יומנה האישי של יהודית יוסף, כלתו של מנהיגה הרוחני של ש"ס אשר סעדה אותו ב-20 שנותיו האחרונות.בסביבת הרבנית האשימו את אחד מבני המשפחה,  אשר העביר את החומר לגורמים בש"ס במטרה להפחיד אותה כדי שלא תפרסם קלטות של מרן שטמונים בארכיון ביתה.ביומנה של הרבנית יוסף , היא כותבת על המתח בשנים האחרונות בין יו"ר המפלגה אריה דרעי לבין אלי ישי. "אם ייחשף היומן כולו, יהיו רבים שיובכו", אמר גורם לוואלה. "סוף סוף אנשים ידעו קצת את האמת".

יוסף כתבה באחד מדפי היומן: "במשך חמש וחצי השנים שבהן אני גרה בבית חמי, לא כתבתי שום דבר על חיי היות ולא האמנתי בזה, אך מיום ליום שהחיים נעשו יותר מדי מתוקשרים ונעשים דברים שיותר קשורים לבעלי ולי, החלטתי במפתיע בשעה 16:00 בדיוק אחר הצהריים של יום שני לכתוב את העובר עליי במשך חיי".

 

יומנים

הרבנית מפרטת על כך שסעדה את מרן חמיה. "העיקר הזכות שנפלה לי לשרת תלמיד חכם ועוד רבנו מרן הראשון לציון הרב עובדיה – זכות שאין אני יודעת מדוע וכיצד היה מגיע לי הזכות. החלטתי לכתוב בגלל שמהיום אין אני רוצה לשכוח שום דבר בחיי וזאת תבינו בהמשך הזמן. כל הזמן מאז שאני ובעלי גרים פה, חיפשנו את השלום. בשנה הראשונה היה לא הכי הכי מצד המשפחה".

תקרית משפחתית נוספת שאירעה לה עם בתו של הרב יוסף, עדינה בר שלום הודלף לרשת: "התקשרתי לעדינה בתמימותי לומר לה שיש תגובות מאוד יפות אך היא אומרת שזה מזיק בגלל ראש המל"ג. אחרי חצי שעה עדינה מתקשרת ומבקשת לדבר עם אביה, עניתי לה שאביה בדיוק יוצא לסנדקאות והיא ביקשה ממני למסור לאביה שהיא לא דיברה עם עיתונאים".

כאמור, גורם במשפחה סבור כי אחד מבני המשפחה הדליף חלק מהחומרים בשעה שהרבנית שהתה  בחו"ל,  "הוא חיטט בחדר שלה וצילם קטעים מתוך היומן".
הרבנית יוסף אמרה לוואלה חדשות: "אני מזועזעת שפלשו לחיי הפרטיים. אני שוקלת להגיש תלונה במשטרה".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כשאתה היית יו״ר ש״ס היו לכם 17 מנדטים. מה אתה עשית??? גורנישט!! לא העיקר הכמות. העיקר האיכות! במשך חודשים אתה צועק:״אני לא רוצה להכפיש…״ ולא מפסיק להכפיש. ״אם אני אוציא את הקלטת שיש בידי- ש״ס לא תעבור את אחוז החסימה״ ואתה לא מפסיק לרגע לנפנף בזה שיש לך פצצה ביד. מי שלא רוצה- לא עושה ולא מוציא שום איום סרק מפיו. וחוץ מזה- אתה פקה-פקה מילים כמו חול ואין מה לאכול. מה כבר יכול להיות יותר גרוע יותר ממה שכבר הכנסתם בכוח לפיו של הרב זצ״ל? חיללת שם שמיים והרחקת המון יהודים מסורתיים מש״ס בגלל הקלטות השקר שלך. קניתי לימונים בשוק מחנה יהודה, אמר לי המוכר ״כל השנים הצבעתי לש״ס, אבל מאז שראיתי איך הם מלכלכים אחד על השני, נגעלתי! ירד לי לגמרי ולא רק לי..״ והוא דיבר בצעקות ועוד אנשים שמעו את זה והתקהלו סביבי, דתייה למראית עין, ולא היה לי מה להשיב להם. בושתי ונכלמתי. לא על עצמי. על הבושה והקלון שהמטת עלינו בדיבוריך הנלוזים ובמעשיך המבישים. ואגב, דבר ידוע הוא שהשותפים הסמויים (השפנים )שלך היו יהודית יוסף נחשית הצפע (שמעשיה של זמרי ומבקשת שכר של פנחס) וצבי חקק שאין לי ספק שהוא המדליף של הקלטת . ומניין לי? עשיתי עבודת מחקר במשך חודשים. לקרוא ולא להאמין. (בכתב ידה!!!!!!) לא ייאמן! קוראים לה ״הרבנית״ כולם…! לא מאמינים??חפשו בגוגל. ככל שחיפשתי עליהם יותר מידע, כך נחשפתי לדברים שגרמו לי לזעזוע והלם!!!! תקראו איך האישה הזאת עבדה על מרן והחתימה אותו בעורמתה הרבה שרוב ככל נכסיו יעברו אליה ואל בעלה ורק הדירה תחולק בין האחים. טוב עשתה הבת של מרן שפנתה לערכאות בשם כל האחים והאחיות כדי לחלק שווה בשווה את כל נסכי מרן. איזה כיף שאלי ישי ירד לשאול ואתם יחד איתו(אם לא תחזרו בכם)

  Rrr |
  הגב
 2. שסניקים הם שגנבו היומן יחד עם הקלטת יום הדין, הם יפרסמו אותה, ויאמרו שכביכול ישי פרסמה. כבר הם עשו לזה פרומו בערוץ 2.

  מלוכלכלים, כל יום שמתקדם לבחירות אנו נחשפים ללכלוך יותר גדול מכיוונו של האסיר המשוחרר. אין לו מעצורים, אין לו קו אדם. אין לו אלוהים.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 3. פכככככככככ
  נו נו הדברים מדברים בעד עצמם
  פעם הצבענו למרן ע"ה נטו אבל היום יש דפוקים עדיין עם איי קיו ברמת מינוס דשא שעדיין ממשיכים להצביע ל…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. השלם את החסר

  ומצידי שינגבו את ה… עם הלשון, מעניין מה התכווין המשורר, או במקרה דנן המשוררת.

  אמנון יצחק |
  הגב