האישה החרדית איננה הנעדרת ברנדט: כך העלתה בדיקת ה-DNA

האישה החרדית איננה הנעדרת ברנדט: כך עולה הבוקר לאחר לילה מתיש בבית החולים הלילה שבו נבדקו ממצאים הבוחנים האם האישה החרדית הינה נעדרת אלכסנדרה .

הפרשיה החלה לפני מספר ימים כאשר אחותה של הנעדרת ראתה את האישה ואמרה כי היא דומה בצורה יוצאת דופן לאלכסנדרה שנעדרת מאז 1994. היא ניגשה אליה, אך אותה אישה הכחישה כל קשר. המשפחה פנתה למשטרה, שם גבו עדויות מכל הצדדים. אותה אישה טוענת כי היא לא יודעת במה מדובר, במשטרה לא לקחו סיכונים והחל בבדיקה מול הגורמים הרפואים .

הלילה נלקחו בדיקות DNA שזוהתה, בטעות, כאלכסנדרה ברנדט – ודגימות ה-DNA שלהם נמצאו תואמות לשלה, ולכן הם, בוודאות, הוריה הביולוגיים. בכך מסתיימת אחת ולתמיד הפרשה.

פרופסור איתן פרידמן, מנהל היחידה האונקוגנטית בבית החולים תל השומר, אמר בראיון בגלי צה"ל כי "אם הבדיקות הגנטיות מראות בעליל שאלה הם ההורים שלה, זה מדוייק לחלוטין – ואין ערעור על זה". פרידמן התייחס לבדיקה שנלקחה מאחותה של אלכסנדרה, לילך ברנדט, שתוצאותיה לא היו חד משמעיות אתמול, ואמר כי "אם אחד מאותם גורמים שנבדקו היה שונה באופן מהותי בין האחות האחת לאחות השנייה – היה ניתן לשלול את הקשר ביניהם. כיוון שלא כך היה, אמרו שהתוצאות אינן חד משמעיות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.