תעשו לכם סטנדרט חדש בלימוד – על הפטנט המיוחד ללומדי תורה

פטנט חדש שיסייע לכם הלומדים, יוצר במלכות וקסברגר, פאר היצירה היהודית ומשלבת יופי ופאר יהודי,  'איזי סטנדר'

במלכות וקסברגר אף פעם לא מצליחים לנחש מה תהיה ההפתעה הבאה. כולם כבר יודעים שעם היצירתיות של וקסברגר גם השמיים הם לא הגבול. כן, כל מה שקשור למוצרי יודאיקה תוך שימת דגש על פאר, גימור מושלם וחדשנות- יש רק כתובת אחת שנותנת מענה אמיתי.

כעת משווקים  את השקת השנה ומציגים את המוצר אשר כבר יצא שמו באמריקה "איזי סטנדר" -" פטנט הסטנדר המתכוונן.  "מדובר בסטנדר לא סטנדרטי בכלל "  אומר לנו דודי מרדר, מנכ"ל מלכות וקסברגר. "הסטנדר הוא חדשני ומיוחד המתאים את עצמו לכל מצב בו נמצא הלומד: עמידה, ישיבה, עם שולחן, בלי שולחן, מצב טיסה ועוד.  הסטנדר משנה את צורתו על מנת לאפשר נוחות מירבית ללומד. הסטנדר מותאם לצרכים של הלומד ובכך יכול כל אחד להפיק מכל תנוחה  את ההרגשה הטובה ביותר. בעידן בו בכל שטח מחיינו ישנם מוצרים מקלים, מתבקש לקחת את זה צעד קדימה ולהכניס את החדשנות לטובת לומדי התורה".

הסטנדר החדש מעוצב ומתוכנן ללא גבול. כל זווית תוכננה  ויוצרה לאחר מחשבה רבה בכדי שתתאים לכל המצבים של הלומד: כשראש הסטנדר נשלף הוא משמש כסטנדר שולחני . כשהסטנדר משמש לדוכן מג"ש,ישנה אופציה להעברתו על גבי השולחן, הסטנדר יתאים לכם גם לנסיעה במכונית וגם  לטיסה, וכך תוכלו ללמוד בנחת וברוגע בנוחות ולקיים את הנאמר "ובלכתך בדרך"… כמו כן עוד אופציות רבות וטובות שנועדו כדי לשמש את ציבור הלומדים בכל עת ובכל מצב, באפשרות כוונון מושלמת.

כתמיד בוקסברגר לא מוותרים על נוחות ולא על יופי. כך שהתוצאה מושלמת. את הסטנדר החדש יצרו בשבילכם  במארז מיוחד וצבעוני. על המארז נראית הדמיה הממחישה את הוואריאציות השונות של הסטנדר. הכול כמובן במקסימום נוחות: המארז "קל לנסיעה וקל לנשיאה"- את המארז תוכלו לקחת אתכם לכל מקום ממש כמו תיק צד וכך תוכלו ללמוד בכל מקום ולא להפסיד את הלמוד יחד עם הנוחות, הרוגע  ובאופן שיתאים במיוחד בשבילכם.

 'איזי סטנדר'- קומפקטי, נוח ושימושי .זו המתנה המושלמת ביותר משווער לחתן, מאישה לבעלה ועוד. הסטנדר גם מתאים למוסדות, לארגונים, לבתי כנסת  ולכל מי שרוצה להעניק מתנה שימושית וייחודית מתוך פאר והדר. .

'איזי סטנדר' מגיע אלינו מארה"ב, שם הוא נמכר בתקופה האחרונה בטרקליני מלכות וקסברגר             שבנוי יורק. בחו"ל, הוא כבר זכה להצלחה עצומה ולהתעניינות בכל המגזרים. כולם הודו בפה מלא: "זה לא סתם סטנדר, זה משנה את הסטנדרט של הלימוד!". אברכים, בעלי בתים, בחורי ישיבה ומגידי שיעור- כולם מתלהבים מההמצאה החדשנית והמפורסמת.

אז מהרו  והיכנסו לאחד מטרקליני מלכות וקסברגר ותעשו לכם סטנדרט חדש בלימוד. ותתחילו לשקוע בלימוד כאוות נפשכם.

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם לא תראו תמונות איך זה הולך אף אחד לא יבין איך בדיוק זה פועל!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב