תפילה חשאית באישון לילה אצל הרשב"י במירון

בתפילה החשאית השתתפו האדמו״ר מפאשוורסק יחד עם המקובל הרב סופר ומנין מקובלים מישיבת 'אור הרשב"י במירון'.

 באווירה מסתורית הגיעה לישראל בשעה 12:30 טיסה, לנמל התעופה בן גוריון במטוס פרטי, ממנו ירד האדמו״ר מפאשוורסק.

האדמו״ר עלה מיד   ברדתו מכבש המטוס,למסוק פרטי שהמתין בנמל התעופה והביא את המשלחת למנחת המסוקים סמוך לצפת, שני רכבי פאר שנשכרו לצורך הנעת המשלחת לציון הרשב״י המתינו במנחת המסוקים לבואו של המשלחת ההדורה והחשאית.

 המשלחת הגיעה לישראל לתפילה מיוחדת בציון הרשב״י, עדיין לא ידועה הסיבה המדויקת לתפילה המיוחדת, אך יודעי דבר אומרים כי הרבי הגיע, כדי להתפלל על גזירות החינוך בבלגיה המכוונות נגד החינוך החרדי, המשלחת הגיעה לישראל לזמן של 6:30 שעות המחושבות לפי דקות ושניות.

 כשמשלחת השרד הגיעה לציון הרשב״י כבר המתין להם המקובל הרב סופר, מנהל ארגון 'אור הרשב"י' הרב בערל פריד, יחד עם מקובלי ישיבת 'אור הרשב"י' שהתבקשו להגיע בסודי סודיות לציון הרשב״י, גם במנין  מקובלי ישיבת 'אור הרשב"י'  לא עודכנו מי יהיה במשלחת השרד שיפגשו בציון.

 בציון הרשב״י ישב האדמו״ר מפשווארסק כשלשמאלו המקובל הרב סופר, והמקובלים יחד עם מתפללים שהיו בציון באותו עת והצטרפו למניין. המשלחת סיימה את אמירת ספר התהילים ולאחר מכן התקיימה במקום תפילת ותיקין והמשלחת עזבה את הציון לעבר וילת פאר שנשכרה לצורך שהית הפמליה המכובדת במקום, בוילה שהה האדמו״ר למשך 60 דקות בהם אף סעד פת שחרית.

 לאדמו"ר יש קשר מיוחד לציון הרשב"י וכידוע שתפילה במקום פועלת גדולות ונצורות.

לאחר התפילה נכנס המקובל הרב סופר לישיבת המקובלים 'אור הרשב"י' כדי למסור שיעור בקבלה בישיבה. בישיבת המקובלים לומדים מידי לילה את ספר הזוהר הקדוש צמוד לקבר הרשב"י שבמירון.

בשעה 6:45 יצאה המשלחת אל מנחת המסוקים בצפת משם המריאו לעבר טרמינל 1 ומשם במטוס פרטי שב האדמו״ר אל מעונו שבבלגיה והנגיד אל מעונו שבלונדון.

 מסביב לתפילה המסתורית התחייבו כל מי שהיה לו יד וידע בנסיעה שלא להוציא פרטים על התפילה המיוחדת, אך הדעה הרווחת בקרב חסידי פשוורסק היא כי הגזירות הניתכות בתקופה האחרונה על יהודי בלגיה הם הסיבה לתפילתו של האדמו"ר בציון הרשב"י.

תמונות-חדשות 24

 האדמור במירון (2) האדמור במירון (3) האדמור במירון (4) האדמור במירון (5)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני כותבת זה בדמעות.. למה לא לשפר את הצניעות? כדי למנוע הצרות?

  אתם הרי לא טיפשים, וכולם יודעים שחז"ל אומרים בזכות נשים צדקניות אנו חיים, הם הם הנשים המתלבשות בצניעות ע"פ השולחן ערוך, הם מחזיקות את העולם, מונעות: פיגועים, תאונות, מחלות, וגזרות קשות מעם ישראל, מסירות קטרוג גדול מעם ישראל, אני שואלת: מדוע לא מתעסקים להוציא את הפאות המטונפות שיש היום והחצאיות הקצרות הבגדים הצמודים וכו'.

  למה לא יוצאים הרבנים והמורות כנגד זה??? כל זה גורם לכל הבעיות שיש היום. צריך להצדיע לנשים האלו שמקבלות השפלות ברחוב ולעג ועושות מסירות נפש הכל לשם שמיים הצניעות שלהם והתפילות שלהם עושות הרבה רעש בשמים.

  ודאי שהקב"ה יקבל תפילה שלהם ולא של נשים מודרנית עם חצאית קצרה שמכשילה את הרבים ומביאה אסונות. ממתי ד"ר יקבע משהו עם להוציא "כת" או לא? מי הוא בכלל??? רק הקב"ה קובע!!!!!!!! וזה לא כת זאת קבוצה של נשים צדקוניות ד' ישמור אותם ויאריך ימיהם אשר הולכות כמנהג אמותינו עד לכמה עשרות שנים אחורה.

  בבקשה כדי למנוע יותר צרות, תפסיקו להטריד עליהם, אם אתם ממשיכים אתם תענשו על כך בשמיים, בחומרה, הקב"ה שונא פריצות, זימה, וניאוף, ושקר שלכם, וכל מי שיוצא נגד הקדושה-הצניעות יתן דין וחשבון כי הוא נלחם נגד הקב"ה ח"ו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אני מסקימה לכל מילה
   תודה רבה
   שרון

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. צדיק הדור, גאון עולם, שריד אחרון לצדיקי פשעווארסק, שינאווא צאנז. מי יבוא בסוד קדושים. מצפים להצלחת התפילות במהרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב