תפילת הילדים החולים שסחפה את המתפללים ברשב"י

הנהלת ארגון 'לב מלכה':" חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש"

ארגון 'לב מלכה', המטפל בילדים חולי סרטן ערך מחנה נופש בבית הארחה בקיבוץ לביא. בהנהלת הארגון מספרים שמאתיים וחמשים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. דמעות של שמחה והתרגשות רבה היו בעת הגעת הילדים ואנשי הצוות לתפילה בקבר הרשב"י במירון. במשך פרק זמן ארוך נאמרו פרקי תהילים על ידי כל הילדים שהתפללו לרפואתם, הדבר גרם לחיזוק גדול בקרב כל הנוכחים במקום, ותוך מספר דקות הצטרפו אל תפילת הילדים- עשרות אנשים נוספים וכולם יחד שפכו שיח. לאחר אמירת התהילים, נערך 'מי שברך' לכל אחד ואחד באופן ייחודי.

 

 

יש לציין, כי בישיבת צוות שנערכה בהנהלת הארגון, כחלק מהיערכות למחנה הנופש, הוחלט לרכז את מירב המאמצים להגיע אל מספר רב של ילדים חולים הנמצאים בבתי החולים שבפריפריה, הן בצפון והן בדרום ולהזמינם למחנה הנופש המיוחד. "חשוב לדאוג מאוד לילדים המאושפזים בבתי החולים בפריפריה שלא זוכים כל יום להזמנות לימי כיף ומחנות נופש על ידי הארגונים המטפלים בילדים חולים", ציינו בהנהלת הארגון.

"ימים של חוויה והנאה עמוסים בפעילויות ותוכניות, אורגנו בלב חם", ציינו הורי הילדים אשר ביקשו להודות להנהלת ארגון 'לב מלכה' ולמתנדבים. "ימי המחנה עברו על הילדים בהנאה במרחבי הקמפוס המפואר של קיבוץ ' לביא' עם משטחי דשא ופינות מנוחה מרהיבות, עובדי בית הארחה עמלו על הכנת ארוחות מזינות ומגוונות בהתאם לצרכים הרפואיים של כל ילד וילד, ובהפקת שלל אירועים מיוחדים".

 

את ימי המחנה ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש. המחנה ננעל בדבריו של יו"ר הארגון הרב אהרן אברמן: "מרגש היה לראות את הילדים החולים אשר על פניהם חיוך של שמחה ומביעים את הנאתם הגלויה משעות החוויה המשעשעות והמיוחדות, מחזות אשר בני משפחתם והצוות הרפואי לא נתקלים בהם מידי יום, הצלחנו להשכיח מהילדים את המחלה הקשה איתה הם מתמודדים מידי יום ללא הפסקה ".

לב 3 לב 2 לב 1

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.