תפנית במרוץ • מסתמן: אריאל יחבור לישי

מסתמן: אורי אריאל ישובץ ברשימתו של אלי ישי. השניים נועדו אמש לפגישה ארוכה. הסקרים מנבאים שבעה מנדטים למפלגה בראשות השניים. בסביבת אריאל מכחישים.

במסגרת המגעים ביניהם להתמודדות משותפת בבחירות הקרובות חבר הכנסת אלי ישי נועד אמש בפעם הראשונה עם השר אורי אריאל במסגרת המגעים בין השניים להתמודד במשותף בבחירות הקרובות. גורמים בשתי המפלגות מדווחים על פריצת דרך במגעים ביניהם.

 
על פי הדיווח של שלום ירושלמי מסתמן כי מפלגות האיחוד הלאומי, התקומה והמפלגה החדשה של אלי ישי ירוצו ברשימה משותפת. במקום הראשון יוצב אלי ישי, במקום השני יוצב אורי אריאל, במקום השלישי יוני שטבון, במקום הרביעי זבולון כלפה. שאר המקומות יסוכמו בהמשך.

 
חברו של אריאל לבית היהודי, ח"כ יוני שטבון, שכבר הודיע השבוע שיצטרף למסגרת הפוליטית שמקים ישי, קרא היום לשר השיכון ולחברי מפלגת האיחוד הלאומי-תקומה – שמהווה חלק מהבית היהודי – לעשות כמותו. "המפלגה תאחד חרדים, דתיים ומסורתיים תחת דגל חברתי ותורני", אמר שטבון. "בואו הביתה למפלגת האחדות החדשה, והצטרפו לאלי ישי. מקומכם אתנו, יחד נישא את בשורת האחדות בין המגזרים, את הרווחה לפריפריה ולשכבות החלשות ואת ערכי התורה ומורשת ישראל".

 
מפלגה חרדית-לאומית בראשות אורי אריאל וח”כ אלי ישי תגרוף שבעה מנדטים – כך עולה משני סקרים פנימיים שונים שהזמינו גורמים בימין, מדובר בסקרים שנערכו בעשרת הימים האחרונים, האחד על ידי פרויקט המדגם בראשות מינה צמח, והשני על ידי רפי סמית, על רקע האפשרות הקיימת של פיצול – הן בבית היהודי והן בש”ס.

 

דוברו של השר אריאל אריק בן שמעון מכחיש את הדיווח  על סגירה סופית בין אריאל לישי.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כולנו בוחרים בכם!!! סוף סוף מפלגה ימנית חרדית.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב