בנות הסמינרים שנזרקו: תפנית בעלילה

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטאוליק': העיתונאית החרדית שנקעה את הרגל, העוזר שעובד מהסופר, והבישצים חוגגים

הברנז'ה עקבה בדאגה אחר הדיווחים מפראג על מצב בריאותו של ח"כ יגאל גואטה שהתמוטט במהלך טיול בבירה הצ'כית, בקליינע מאחל לח"כ הססגוני של ש"ס הרבה בריאות, ושיטייל על החוף עוד הרבה שנים לפחות כמו נרנדרה מודי.

לא רק גואטה: אשתו של אחד הבכירים ביותר בעיתונות החרדית,חזרה לארץ מחופשה בערים בשוויץ, עם רגל שבורה כתוצאה מתנועה לא נכונה בסקי.

חכו, זה עוד לא הסתיים: עיתונאי חרדי שיצא לחופשה בדרום עבר תאונת דרכים, רק בנס הוא יצא ללא פגע.

ומי שעדיין לא חטף שבר ברגל הוא עורך הדין יצחק אוסדיטשר שכנראה אינו חושש מאנשי דאע"ש שכבר הטילו את חיתתם על הולכי הגשר המפורסם. אוסי הצטלם על רקע הגשר בלונדון שחווה מספר פיגועים.

ויש כאלו שמסתפקים בבילוי בספא, כאלו הם כוכבי התאגיד, עקיבא וייס, ומיילך זילברשלג, השניים נצפו בתור לספא – כמובן על טהרת ההפרדה.

ממצולות קוראים אליך: היחצן החרדי יוסי לחיאני שלא מפסיק לככב במדור שלנו, יצא השבוע לחופשה בעיר 'הקודש' אילת ושם לא פספס את ההזדמנות לצלול בים סוף ולהנות מנפלאות הבריאה.

זוכרים את החשיפה שלנו לפני מספר שבועות על 14 בנות שנזרקו מסמינר חשוב בירושלים, כאשר מתוכם יש בנות למשפחות חשובות ומוכרות מאוד במגזר החרדי. כעת נספר לכם שההנהלה החליטה על החזרתן של מספר בנות לסמינר. כל השאר יושבות בבית ולא ברור העתיד שלנו. החרדים.

לאחר הראיון שהעניק לשימען ברייטקופף במשפחה, השר נפתלי בנט עצר את ירח טוקר בכדי לשאול אותו: מ'ניינים? ירח שיתף את שר החינוך בין היתר בתעודה (המעולה) שקיבלה בתו  איילה, בסיום שנת הלימודים. לתפארת משרד החינוך.

שגריר חב״ד בתפוצות, לייבה אדרעי, העניק את הספר של  סופרי "משפחה" ״ברגע האמת״, לידידו הטוב, שגריר ישראל באוקראינה, אלי בלצרקובסק, לבריטקופף זה הזכיר את פגישת השגריר הטורקי.

ובימים המתוחים בין גבאי לפרץ על הנהגת המחנה הציוני נצפה דוד וורצמן האיש הכל יכול של ח"כ מקלב בודק את כסא היו"ר מקרוב.

המונים נהרו השבוע אל ביתו של יואליש קרויס שקיבל חנינה מהכלא. בין המבקרים נצפה העיתונאי יצחק פלדמן שתיאר את הנעשה בבית בחוני המעגל 3 בכתבה נרחבת ב'בקהילה.

אריה זיסמן מבכירי יתד לא ינחה השנה לראשונה בועידת המודיע, וזאת עקב ביטול שהגיע מהנהלת העיתון. הרקע לא ברור. מי שכן ינחה את האירוע הוא עמית סגל הכתב הפוליטי של חדשות 2 – שיפסיק להציק לשר הבריאות והגאנק' פוד על פעילותו בענף. עתה, עם הדיווח על ביטול הופעתם של הפוליטיקאים נדמה שגם לסגל כבר לא יהיה למי להנחות.

במוצאי שבת רגע אחרי שבקליינע לחץ אנטר ועף לאוויר היה מי שהופתע ביום ההולדת 22 , אשר גרייבר הכל יכול של 'קול חי' הצהיר שהופתע מעבר לרגיל .

מנדי ריזל הצבאי של 'קול ברמה', יצא לשדר מרחבת עיריית שדרות לרגל 3 שנים לצוק איתן – במשדר המיוחד השתתף ח"כ חיים ילין.

עדיין בדרום: יודעי דבר מספרים כי ביקורו של יו"ר תנועת יחד אלי ישי, בעיר אשקלון נשא פרי ובפגישה עם המשנה לראש העיר חי דהרי, ישבו השניים ושוחחו ארוכות לקראת מהלכים  פוליטיים אפשריים.(צילום: סוגרים שבוע)

בנוסף ישי התרשם מאירועי הקיץ שאותם יזם חי דהרי לציבור החרדי בעיר אשקלון ובין היתר גם מופע ענק עם יעקב שוואקי באמפי אשקלון.

מהדרום לירושלים: בין הלחץ בטיפול התלמידות בסמינרים נצפה אלעזר זאבי עוזרו של איש החינוך ואבי בנות ירושלים צביקה כהן, בקניות לביתו בשעות הלילה המאוחרות. בקליינע, שיודע שצוות לשכת כהן עובד שעות נוספות ושיחות הטלפונים נערכות בכל שעות היממה, התפלא לשמוע את זאבי מנהל שיחות גם במהלך הקניה בשעות המאוחרות.

חדשות המוזיקה: לקראת צאת אלבומו החדש שיושק בט"ו באב, אברהם פריד מחמם מנועים. במפגן ריבונות יהודית אדיר בהר הזיתים הקפיץ פריד את אלפים. ולנו יש תיעוד.

חברי להקת ׳קינדרלעך׳ התייצבו לחגוג בר מצווה לסולן הלהקה יניב חופי. שיהיה במזל!

על במה אחת: גדול הזמר המזרחי יניב בן משיח וידידו הטוב מרדכי חסידים. לאחר שעמד לצידו במערכת ההתקפות, הגיע חסידים לאחד האירועים של בן משיח ולא פספס תמונה איתו

איציק דדיה תועד בתפילת שחרית בציון רבי נחמן באומן במהלך מסע הופעות באירופה.

 

גרשון פריישטט והרכב FDDLive טסו לברלין להופיע בחתונות בן הרב בערל לאזאר, רבה של מוסקבה ובת הרב יהודה טייכטל, רבה של ברלין. בדרך לחופה הנשפנים הנעימו את זמנם של העוברים והשבים.

שמחות: השבוע, נערכה ברוב פאר והדר חתונת בנו של הרב שלום ארוש, בין המשתתפים היה ניתן לראות את קובי פרץ, ראש העיר אלעד ישראל פרוש, ח"כ מלכיאלי, וסגר"ע ירושלים, צביקה כהן שהסתודדו במשך דקות ארוכות. (מעניין על מה?)

השבוע (א') נערכה שמחת שבע ברכות ברכות לחתן מנחם מנדל וובר בנו של המשפיע הרב עידו וובר ,העיתונאי אריה ארליך דאג להביא לשם את כל המי ומי.

צביקה כהן מנהל ההפקות ברדיו 'קול ברמה', הגיע השבוע למחלקת היולדות ב'מעיני' לבקר את רעייתו שילדה בת. במעלית הוא פגש את הקולגה מקול חי, דודי איינהורן ,שגם לו נולד  – בן. השניים הצטלמו לסלפי אבהי.

מזל טוב, היום זהו יום הולדתו של המקובל המקובל המאיר לבריות. מערכת בקליינע מברכת את המקובל בהמשך שנים רבות נעימות וטובות ושימשיך להשפיע טוב על עם ישראל!

ביום שלישי באילת נפתחו שתי סניפים חדשים של "יינות ביתן", נחום ביתן הבעלים ובנו יוסי ביתן הזמינו את הרב ברדא שטס במיוחד  לטקס עד אילת, שם קיבל אותו הרב משה הדאיה שליט"א רבה של אילת.

הבישצים: המתווך החרדי שוקי סלומון יצא השבוע עם החבורה הבני ברקית לחגוג בשמחת חתונה של חבר שנערכה ב"כתר הרימון" בבני ברק. על התזמורת ניצחו האחים דיקמן שהקפיצו את החבורה עם טודו בוים!.

במקביל, חנך סלומון  משרד חדש יחד עם עו"ד אשר ("אושי") דרך.

שבוע טוב וצום קל!

הצטלמתם עם מדוזה בחוף? ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא מתאים לכם אקטואליק .

    התמונה עם ליימך זירבשלג לא מתאימה לאתר חשוב כמוכם ..
    זה ממש פריצות.. חבל!!

    כוכי |
    הגב