תפסיקו להיות פרייארים! גולן טלקום משיקה מסלול כשר במחיר הוגן

בחברת גולן טלקום מובילים את המהפכה התקשורתית. מנכ"ל גולן טלקום מיכאל גולן בעד תחרות הוגנת בשוק הישראלי והוא סובר כי "צריך תחרות בשוק התקשורת בישראל". גולן מסביר ואומר שמי שירוויח מכך, יהיה בעיקר הצרכן הישראלי שמשתמש בשרותי התקשורת ועד עתה שילם מחירים לא הוגנים עבור שירות זה.

כשנה וחצי לאחר שהציתה את המהפכה הסלולרית מודיע מנכ"ל גולן טלקום, כי חברת גולן טלקום נכנסת גם לשוק הסלולר הכשר ומשיקה את הסים הכשר שלה, זאת לאחר שחתמה על הסכם עם 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת'. במסגרת ההסכם תשווק גולן טלקום כרטיסי סים כשרים, באישור 'ועדת הרבנים', לציבור החרדי. בכך הופכת גולן טלקום לחברה הראשונה מתוך החברות הסלולריות החדשות, שמשיקה מסלולים כשרים למהדרין.

הסים הכשר של גולן טלקום עומד בכל דרישות 'ועדת הרבנים', וביניהן, חסימת גלישה, הודעות טקסט, שירותי תוכן ועוד, ומותאם למכשירים סלולריים כשרים המאושרים גם הם על ידי 'ועדת הרבנים'. במסגרת זו, מציעה גולן טלקום, שתי חבילות: 59 ש"ח לחודש למשך שנה שיחות ללא הגבלה כולל 55 יעדים נייחים בחו"ל. או, עבור "משתמשים קלים", 9.99 ש"ח לחודש, 60 דקות שיחה כולל 55 יעדים נייחים בחו"ל (בשתי החבילות, השיחות לחו"ל כוללות בארה"ב ובקנדה גם ניידים).

הכללת השיחות לחו"ל בחבילות היא בשורה משמעותית עבור המגזר החרדי שכן על פי סקרים החרדים בישראל מהווים כיום נתח משמעותי משוק השיחות לחו"ל. כמו כן, במסגרת השירותים החינמיים שגולן טלקום מציעה ללקוחותיה, כעת גם לקוחות שישתמשו בסים כשר יוכלו לקבל שני מספרים בינלאומיים בחו"ל המאפשרים ליקיריהם בחו"ל לבצע שיחות בינלאומיות מחו"ל אל לקוח גולן טלקום בישראל בתעריף של השיחה המקומית כמקובל במקום הימצאו של המתקשר מחו"ל, מה שמוזיל את העלויות בצורה משמעותית גם עבור קרובי המשפחה בחו"ל של לקוחות גולן טלקום.

במפגש שהתקיים עם נציגי התקשורת החרדית הזמין מיכאל גולן, מנכ"ל גולן טלקום, את משתמשי הסים הכשר להצטרף לכ-400 אלף הלקוחות הקיימים של גולן טלקום ולחסוך עשרות אחוזים בהוצאות הסלולר. גולן הוסיף כי "כיום, חרדי 'משתמש קל' שמשלם מעל עשרה שקלים בחודש עבור מסלול כשר – הוא פשוט פראייר".

את הסים הכשר של גולן ניתן להשיג באתר האינטרנט של החברה וכן בסניפי הרשתות באג ובסט מובייל. כמו כן, בחודשים האחרונים פרשה החברה רשת של משווקים מורשים בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, בבני ברק, בירושלים ועוד. לצד זאת, יעמדו לרשות הציבור החרדי שלוש חנויות של משווקים מורשים הפועלות תחת המותג 'גולן טלקום': ברחובות גאולה ובר אילן בירושלים, וברחוב רבי עקיבא בבני ברק. אמצעי התשלום בגולן טלקום הם באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות הוראת קבע (בבנק לאומי, בנק הדואר ובנק הפועלים).

גולן טלקום השקה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.