תקדים: בנו של חכם שלום נפגש עם אלי ישי

בעקבות חקירתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, גורמים בש"ס החלו לקיים מגעים עם היו"ר לשעבר אלי ישי, כך מדווח "ישראל היום", בנו של חכם שלום הרב יעקב כהן מכחיש את הדברים

בעקבות חקירתו של יו"ר ש"ס  אריה דרעי, גורמים בש"ס החלו לקיים מגעים עם היו"ר לשעבר אלי ישי, כך מדווח "ישראל היום".

בדיווח נאמר כי אלי ישי ובנו של חכם שלום כהן, יעקב כהן, נועדו ביום שני האחרון ושוחחו על עתיד התנועה באירוע שנערך לכבודו של הרב עמאר.

גורמים בש"ס מסרו ל'ישראל היום' כי פנו לישי בכדי שיחזור להנהיג את התנועה במידה ודרעי יפרוש מהחיים הפוליטיים, "התמיכה במנהיגותו של דרעי היא מוחלטת ואין שום תרחיש שלא הוא זה שימשיך להנהיג את המפלגה" הבהירו.

על פי הדיווח,הגאון  הרב מאיר מזוז, יסכים להצטרף למועצת חכמי התורה של ש"ס ובכך יוותר על חברותו במועצה.

במקביל, באם דרעי ייאלץ לפרוש מהזירה הפוליטית בשל כתב האישום המתגבש כנגדו, אלי ישי יוצנח לתנועה ויעמוד בראשה.

גם בשס וגם מצד אלי ישי הכחישו את הדיווח. אולם גורמים פוליטיים אומרים ל'קוקר' כי עצם המפגש בין יעקב כהן לאלי ישי הוא תקדים, שכן השניים לא נפגשו מזה 4 שנים". עוד הוסיפו אותם גורמים: "יש רבנים בשס והם בסופו של דבר יכריעו".

 

מנגד בנו של הרב שחרר הבוקר הבהרה בזו הלשון:

בימים האחרונים מפרסמים אנשי ריב ומדון ההולכים נגד רצונו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצקו״ל כביכול יש דיבורים בשמי לשנות מהחלטת מרן זצקו״ל בעניין תנועתינו הקדושה ש״ס, בנשיאות אבי מורי מרן שליט"א ובראשות היו״ר הרב אריה דרעי הי"ו אשר אאמו״ר שליט״א סומך את ידיו עליו בכל דבר ועניין, והוא ״המנהיג״ העומד בפרץ ונלחם בעוז את מלחמתה של תורה למען כלל ישראל.

והיות ודעתו ידועה לכול הנני להודיע ולהוסיף כי לא היה שום דיבור או אפילו הו״א לשינוי מהוראות מרן אבי שליט״א ומצאוותו הברורה של מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק״ל.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.