תקיפה מזעזעת באישון לילה בדרום תל אביב • הערב הפגנת ענק: "לגרש את הפליטים"

מקרה תקיפה מזעזע בדרום תל אביב: אב משפחה שאשתו ובתו הותקפו הלילה (רביעי) על פי סודני בביתם שבשכונת יד אליהו בתל אביב הצליח להשתלט על הפורץ הסודני ולנטרל אותו.

בעקבות המקרה המזעזע מתכננים תושבי דרום תל אביב הפגנה ענקית כנגד המשך שהותם של הסודנים בישראל.

בשיחה לואלה חדשות שחזר האב הבוקר את שאירע. "התעוררתי מהצעקות, ראיתי שאשתי מדממת ופצועה ואת התוקף הלא מוכר. קפצתי עליו, נאבקתי בו כדי לנטרל אותו ואז הזעקתי עזרה". סיפר לחוקרים במשטרה.

"כולנו פגועים ובטראומה. אנחנו לא במצב טוב". מעדותו עולה כי האב, מומחה באומנויות לחימה, קשר את התוקף באמצעות חוט טלפון עד להגעת המשטרה לביתו. בעקבות האירוע צפויה להיערך הערב הפגנה בשכונת התקווה בעיר.

האב האמיץ הגיע לתחנת המשטרה בתל אביב לאחר שהשתלט על הסודני , ומסר את עדותו למקרה.

מחקירה ראשונית עולה כי הסודני פרץ לבית המשפחה, ניסה לתקוף ילדה בת שמונה. ככל הנראה הוא חדר לבית דרך חלון המטבח, פנה לחדר שבו ישנה הילדה וניסה לתקוף אותה . אם המשפחה שניעורה משנתה בשל הרעש נכנסה לחדר, והפורץ התנפל עליה ודקר אותה.

לאחר מכן התעורר אב המשפחה, הכה את הפורץ והצליח להשתלט עליו. האם, שנפצעה באורח קל עד בינוני, פונתה לבית החולים וולפסון בחולון כשהיא סובלת מדקירות בפלג גופה העליון.

מנהל חדר המיון בבית החולים וולפסון ד"ר ז'ק אשרוב, התייחס למקרה ואמר "הבוקר הגיעו אלינו שתי נפגעות, אמא ובת. שתיהן במצב קל עד בינוני. האמא סובלת גם מפגיעות חודרניות. בבדיקות גילינו כי לא נשקפת סכנה לחייהן, יש לנו עוד כמה בדיקות לבצע. אני מקווה שגם הבדיקות הבאות יהיו תקינות ונוכל לשחררן בשעות אחר הצהריים".

כאמור בעקבות התקיפה המזעזעת הערב תתקיים הפגנת ענק בדרום תל אביב בהשתתפות חברי כנסת ואישי ציבור שיקראו לממשלה לגרש את הזרים מישראל בשל סדרה של מקרים קשים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.