"תקיפת החיילים החרדים תגמר בשפיכות דמים"

זמן קצר לפני הדיון במצוקת החיילים החרדים, ח"כ אוחנה ל'אקטואליק': "אם זה לא ייעצר ישפך כאן דם, המשטרה עושה עבודה טובה, הטענות לפרקליטות שלא מגישה כתבי אישום" – צפו

שעה קלה לפני פתיחת הדיון על מצוקתם של החיילים החרדים בועדת המשנה לחוץ והביטחון של הכנסת, ישב יו"ר הועדה ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד) עם הכתב הפוליטי של 'אקטואליק' וסיפר לו על הדרך בה הוא מתכוון להילחם נגד המסיתים שגורמים לחיילים החרדים סבל נורא.

"מי שירדוף את חיילי צה"ל – נרדוף אותו חזרה!" אמר אוחנה והוסיף "אנו ממשיכים במאבק בכל מי שפוגע בחיילי צה"ל, מכל המגזרים. העובדה שיש חיילים בצבא ההגנה לישראל שבמקום לשאת את הדרגות, הסמלים והמדים שלהם בגאווה כשהם חוזרים לסביבתם האזרחית – הם עוברים לבגדי אזרח מתוך פחד ובושה היא תעודת עניות וקלון לא רק לסביבתם – אלא גם למדינת ישראל".

"זוהי תעודת קלון לחברה ולמדינה שחייל מפחד ללכת ברחוב עם מדים, זה מתחיל בהשפלה נמשך באלימות מילולית ונפשית, ויגמר באלימות פיזית, אם זה לא יעצר ישפך כאן דם בסופו של דבר" אמר חבר הכנסת מהליכוד ל'אקטואליק' וסיים בכך שהוא מרוצה מהתנהלות המשטרה שיוזמת ומטפלת.

לדיון זימן ח"כ אוחנה את נציגי משרד הביטחון, נציגי משטרת ישראל, נציגי הפרקליטות, נציגי אגף כח אדם בצה"ל, מצ"ח, הפרקליטות הצבאית ויועמ"ש המשרד לביטחון, גם נציגות של בריאות הנפש בצה”ל ישתתפו בדיון במטרה להציג נתונים על ההשפעה שיש לאלימות נגד החיילים החרדיים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האם נכון? שאין בכלל צבא, ואין בכלל גיוס חרדים – בני ישיבה, וגם אין ציידים, ואין מכסות, ואין בכלל יעדים, וגם אין בחורי ישיבות, ואין בתי כלא, ואין עצורים, ואין כינוסים, ואין ממשלה, ואין תקציב שמד, ואין מדינה??? אבל בהחלט יש כאן רשעים, עמלקים, נכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, וחכי"ם, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים כמו גב' אמית, ואדמורי"ם, ועד הישיבות בשיטת האקונומיקה והרציחה נגד איש ירושלם, שמשתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ה"י. וזו זועקת כל יהודי חרדי עד לשמים ובקרוב השם ירחם עלינו.

    האם נכון? שאין בכלל צבא, ואין בכלל גיוס חרדים – בני ישיבה, וגם אין ציידים, ואין מכסות, ואין בכלל יעדים, וגם אין בחורי ישיבות, ואין בתי כלא, ואין עצורים, ואין כינוסים, ואין ממשלה, ואין תקציב שמד, ואין מדינה??? אבל בהחלט יש כאן: רשעים, עמלקים, נכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, וחכי"ם, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים כמו גב' אמית, ואדמורי"ם, ועד הישיבות בשיטת האקונומיקה והרציחה נגד איש ירושלם, שמשתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ה"י. וזו זועקת כל יהודי חרדי עד לשמים ובקרוב השם ירחם עלינו.

    חכם אחד אומר |
    הגב