תקלה בחייגן: הלוחמים נקראו למילואים – בטעות

הודעה שהופצה קראה ל חיילים להתייצב מידית במחסני החירום של היחידות באופן עצמאי, יחד עם ציוד צבאי וערכת מגן. אלא שתוך זמן קצר התגלה כי מדובר בתקלה. מצה"ל נמסר כי התקלה תיבדק

הבוקר (חמישי) הופצה הודעת גיוס חירום למשרתי אוגדת מילואים. אלא שדובר צה"ל הבהיר כי מדובר בתקלה וכי היא תיבדק. אף אחד מהחיילים לא הגיעה בעקבות הקריאה, וכולם קיבלו הודעות על כך שמדובר בטעות באופן מידי.

לפי ההודעה, על מקבלה להתייצב באופן מידי במחסני החירום של היחידה עם ציוד צבאי וערכות מגן. לאחר זמן קצר התבררה הטעות והחלו פעולות בירור בקרב חיילי המילואים ובאוגדה. נבדקת האפשרות כי הטעות התרחשה כתוצאה מהמתח הביטחוני באזור ובשל בדיקות של מערכת הגיוס האוטומטי.

כזכור, ביום שלישי פורסם כי חיל האוויר יצמצם את היקף המטוסים שישתתפו בתרגיל חיל האוויר האמריקני, ה"רד פלאג" באלסקה, בעקבות המצב הביטחוני בישראל. על פי ההערכות, ההחלטה התקבלה על רקע האיומים באיראן לנקמה על הרג שבעת פעילי משמרות המהפכה בסוריה לפני לפני כשבועיים במהלך הפעולה שיוחסה על ידם לישראל.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה לדברים כי "השתתפות חיל האוויר לראשונה בתרגיל ה'רד פלאג' באלסקה תתקיים כמתוכנן במהלך חודש מאי. לאור הערכת מצב בחיל האוויר הוחלט להתאים את השתתפות המטוסים בתרגיל'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכל מהשמים כנסו

  יום המר והנמהר ה' אייר. ביום זה נוהגים בו אבלות. כי זה היום המר והנמהר שמשנאיך נשאו ראש והרשעים אנשי השלטון הרשע חוגגים יום אידם, מרוב אכזריות איבדו את השכל הישר והפשוט, ומכריזים כפירה של 70 שנה בקב”ה רח”ל, בריש גלי, וחילול שם שמים בפועל, ומרידה במלכות שמים בפלטרין של מלך. הביאו כל המרעין בישין לארצינו הקדושה ברצון שעם ישראל יהיו ככל הגוים, ועל זה דווה לבנו וחשכו עיננו, ואלו אין להם שום זיק וקשר לתריג מצוות שקבלנו בהר סיני.

  ועל אלה אני בוכיה 70 שנות מרידה ציונית במלכות שמים, ועקירת התורה הריסת הדת והשבת ושריפת עשרות נשמות ישראל בצבא השמד.

  ומתרבים כל יום הגזירות:
  *בהעברה על הדת
  *בחינוך לשמד לרבבות ילדי ישראל
  *אפי’ מתערבים בבתי חינוך החרדים
  *ובגזירות גיוס השמד לבנים ובנות בכפיה – ובפיתויים נוראים
  *בחילולי שבת קודש
  *בחילולי יו”ט
  *בחיטוטי שכבי
  *ביטול התורה הקדושה
  *ופרסומי שחץ ברחובות קריה, ועוד ועוד ועוד וכו’ וכו’ וכו'……………

  חובה עלינו ביום זה להתפלל ולעורר רחמים רבים כאו”א כפי יכלתו, לבקש על כבוד שמים להעביר גלולים מן הארץ, וכל בני בשר יקראו בשמך, ולביטול כל הגזירות הנוראות נגד יהודים החרדים לדבר ד’, וגם להתאבל ולקונן ביום זה לקיים (הושע פרק ט) אל תשמח ישראל אל גיל בעמים”.

  בהתקרב יום המר והנמהר, יום בו הניפו הציונים דגל המרד במלכות שמים, וכאשר הניפו את חרב השמד והעבירו על הדת את עם ד', ופשטו טלפיהם לצוד ברשתם בצבאם הטמא בחורי ואברכי ישראל אשר כל באיה לא ישובון, כאשר כל הצבא מיוסד על העברת פי ד' ונגד השלוש שבועות, ובנוסף לזה מיוסד לעבור על ג' עבירות החמורות, ולדאבונינו הרב פרצו פרצות גדולות בתוך עם ד' כאשר יום יום שומעים על מקרים מזעזעים של צידת נפשות טהורות לכבשוני השמד הן בכפי' והן בפיתוי רח"ל, וכהיום נימוקים בכלא הצבאי בחורים ואברכים אשר סירבו להשתמד בצבא הטמא, וקול דמיהם זועקים אלינו מבתי הכלא, וכמו“כ בשאר הגזירות גזירת החינוך אשר הם מתערבים ונכנסים תוך תוך אל המוסדות החרדים ומכניסים שם את ארסם הטמא לטמא את בני ובנות ישראל, ושאר גזירותיהם אשר מתחדשים בעוה"ר, ואיככה נוכל להחריש בעת קשה כזו?! בהתקרב יום אידם הטמא ה' אייר.

  ועל זה כל אחד יתפלל מקירות לבו, לביטול כח הרע מזרע עמלק, וכל הרשעה כולה כעשן תכלה כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ בהתגלות כבוד שמים בביאת משיח צדקנו ופדות נפשנו בב”א. כמו כן, יתקיים מנינים תפילה עם אמירת ‘עננו’ לאלו המתענים, ויה”ר שהמדינה הציונית תתבטל בקרוב ממש ובמהרה ממש, אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב