תקנות המזון בישיבות: אשר משיב מלחמה למרגי

אשר למרגי: "כשאני מדבר עמו בנושא תקנות המזון הוא אומר לי אני תומך בדרישתך, וכשהוא מכנס את ועדת החינוך בנוכחות הפקידים ולעין המצלמות הוא מאשים אותי ואת הרב גפני שאנו אמורים להביא תקציב למוסדות החרדים"

ח"כ יעקב אשר תוקף את חבר הכנסת מרגי בתגובה לדברים שנאמרו בדיון על תקנות המזון הבריא בישיבות שהתקיים בוועדת החינוך: "אני מתפלא מאד על דבריו של ח"כ מרגי", הגיב אשר,"כשאני מדבר עמו בנושא תקנות המזון הוא אומר לי אני תומך בדרישתך, וכשהוא מכנס את ועדת החינוך בנוכחות הפקידים ולעין המצלמות הוא מאשים אותי ואת הרב גפני שאנו אמורים להביא תקציב למוסדות החרדים, אז בשביל מה הוא יו"ר ועדת החינוך?.

לדברי אשר,"כמו שבנט כשר חינוך דואג למוסדות שלו בתקציב נוסף מאגף לחינוך התיישבותי לצורך סבסוד המזון והפנימיה מעבר לתקציב השוטף, מצופה שח"כ הרב מרגי במעמדו כיו"ר ועדת החינוך ידרוש ממשרד החינוך להוסיף תקציב גם לישיבות הקטנות שהוא אמור לייצג ולא יבחר לתקוף אותנו נציגי הציבור החרדי על חשבון מנהלי המוסדות וההורים ולירות בתוך הנגמ"ש.

"עד שהעוול הזה לא יתוקן, לא אוריד את הרביזיה" הבהיר אשר.

ח"כ יעקב מרגי תקף הבוקר בישיבת ועדת החינוך את אשר וגפני כי "ח"כ יעקב אשר ממפלגתו של גפני יכול לדאוג לשיפוי העלויות באופן שלא יושתו על ההורים, אבל הכי קל לו לתקוע רביזיה המעכבת את הפיקוח על מכירת מזון בריא בכל מערכת החינוך. אם ח"כ גפני ירצה הוא יכול להצעיד בטור את כל צמרת משרד החינוך והאוצר, אבל האטימות תוקעת את אישור התקנות בוועדה. אני קורא להעביר את התקנות גם במחיר החרגה של הישיבות הקטנות כפי שדורש ח"כ אשר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.