תקף את אבוטבול בבקבוק בירה – ונעצר

המשטרה עצרה הלילה חשוד, שתקף אמש את ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול בבקבוק בירה ושפך עליו גלידה. אבוטבול: "החשוד חיפש אותי כבר בבוקר"

ראש עיריית בית שמש אבוטבול הותקף אמש בסיום הופעה מוזיקלית בעיר ע"י צעיר, זאת באמצעות בקבוק בירה. התוקף נעצר.

מהמשטרה נמסר כי "במהלך הלילה עצרה המשטרה בבית שמש חשוד (בשנות ה-20 לחייו, תושב בית שמש), שתקף את ראש העיר משה אבוטבול, בכך שזרק לעברו משקה נוזלי שפגע בגופו ובבגדיו. בחיפוש שערכו השוטרים בכליו תפסו סכין ותרסיס פלפל.

"החשוד נעצר, ונחקר בגין תקיפה, החזקת סכין, איומים והיזק בזדון והיום יובא לבית המשפט השלום בירושלים לדיון בעניינו".

אבוטבול עצמו הגיב על התקרית האלימה בה שפך עליו אדם גלידה ובירה במהלך מופע אליו הגיע לברך. מסתבר שהאירוע – תוכנן. לדברי ראש העיר, בבוקר האירוע הוא הגיע ללשכתו. "הוא שאל בבוקר את המזכירה בלשכה היכן אני. היא שאלה אותו מה הוא רוצה. אמר 'אני רוצה ברכה'. היא אמרה לו שאני לא נמצא ובערב קרתה התקרית", סיפר ראש העיר.

על האירוע עצמו מסר:  "לפי עדי ראייה זה היה מתוזמן. הוא היה נראה דרוך. כשירדתי מהבמה לאחר ששרתי 'מי שמאמין לא מפחד' – איזה סימבולי – ירדתי והסתובבתי בין הקהל ובירכתי אותם לחופשת הקיץ. הוא נצמד מאחוריי ושפך עליי את מה ששפך. שאלתי אותו למה ושאל למה והוא עשה תנועת ידיים אזוקות והוא נעצר. אישית אני לא מכיר אותו אבל אולי את המשפחה. מקווה שהמשטרה תעשה את עבודתה. אלימות לא תהיה בעירנו ויש להתנהג נורמטיבית ולא משנה מי הקורבן. חייבים להיות חזקים".

תושבים רבים הביע זעזוע מן המעשה, גם המועמדת לראשות העיר, ד"ר עליזה בלוך, מסרה הודעת גינוי לתקרית: "שמעתי בזעזוע על האקט האלים שבוצע כנגד משה אבוטבול בארוע במסגרת פסטיבל השמש בעירנו. מחלוקות חשוב שיהיו, אלימות אסור שתהיה! אני מגנה מכל וכל שימוש באלימות מילולית או פיזית ואין לדבר מקום בעיר ולא יהיה לו מקום!"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.