תקרית במטוס: כתבת החדשות סירבה להחליף מקום עם בחור ישיבה

כתבת ערוץ החדשות לי נעים, שיתפה את העוקבים שלה בדף הטוויטר על מקרה שהיה לה עם חרדי במהלך טיסתה לניו יורק

על רקע סערת ההדתה במטוסים כתבת ערוץ החדשות לי נעים, שיתפה את העוקבים שלה בדף הטוויטר על מקרה שהיה לה עם חרדי במהלך טיסתה לניו יורק.

נעים סיפרה כי "עולה על טיסה לניו יורק, בחור חרדי שיושב לידי מבקש ממני להחליף מקום כדי שלא אשב לידו. אני מסרבת", היא כותב בטוויטר. אך מכאן ועד להקמת מהומה שתזניק את הכתב לראש הכותרות הדרך עוד ארוכה. נעים , כך היא מספרת, הופתעה לאחר שתלמיד הישיבה בחר להישאר במקומוץ"אחרי התלבטויות והתחבטויות הוא בוחר להמשיך לשבת לידי מבלי לפנות לדיילת כדי לא לעשות בלאגן". כתבה נעים והוסיפה: "הלוואי וכולם היו כמוהו".

לפני כחודש, דווח כי קבוצת חרדים התפרעה במהלך טיסה של חברת "איזיג'ט" בטיסה שיצאה מנמל התעופה בן גוריון ללונדון, כך דיווחו כלי תקשורת במדינה. בעקבות כך, צוות המטוס הזעיק את המשטרה הבריטית.

המהומות במטוס החלו כשאחד החרדים סירב לשבת לצד אישה. בתקשורת הבריטית דווח כי המתפרעים חיברו טלפון סלולרי במקום אסור באחד מלוחות הבקרה של המטוס.

עד ראייה שהיה במטוס שיחזר, "כעשרה גברים במגבעות שחורות חסמו את המעברים וסירבו לתפוס את המקומותיהם – למרות שנדרשו לעשות זאת".

"הדיילים עשו הכול אבל הם לא נשמעו להוראותיהם", הוסיף. לדבריו, כמה מהנשים הועברו למקומות אחרים בכדי לרצות את הנוסעים החרדים ולאפשר למטוס להמריא, אולם הם סירבו לשבת גם במהלך הטיסה – מה שגרר את הזעקת השוטרים לנמל התעופה בלונדון.

"אפילו כשחלק מהנשים החליפו מקומות כדי לצאת לדרך, אף אחד מהם לא חשב אפילו להודות להם", סיפר הנוסע. "אחר כך הם המשיכו וחיברו טלפונים סלולריים באמצעים כבלי USB ללוחות שליטה המשמשים את הצוות.

יש לציין, כי המשטרה לא עצרה חשודים לאחר האירוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.