"תרמו את שיער 'החלאקה' לטובת פאות לילדים חולים"

אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': " פאה יכולה לתת תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער

 

בארגון 'לב מלכה' יוצאים בקריאה לציבור הרחב לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורות- 'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן. הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': " פאה יכולה יכולה לתת  תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער. בשנה שעברה למעלה ממאתיים חמישים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת, הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן שערותיהם של ילדיהם". ההורים יכולים להעביר את השיער פיזית למשרדי הארגון או לשלוח בדואר. הכתובת היא רחוב המ"ג 38 ירושלים.

בתוך כך, גם השנה- זו השנה החמישית בה יצליחו ארבעים ילדים חולי סרטן המוגבלים לכיסאות גלגלים להגיע לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר. ארגון "לב מלכה " המטפל בחולי סרטן נרתם למשימה חשובה זו, וצוות מורחב של נהגים ומתנדבים יסייעו לילדים להגיע לציון וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "בתקופה האחרונה קבלתי פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר  לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר, ולעיתים בחום כבד המכביד עוד יותר את ההליכה". כאמור, בשל פניית הילדים, החליטה הנהלת הארגון שצי האמבולנסים של הארגון יסיעו את הילדים החולים עד לציון הקבר ובהרשמה שנעשתה 50 ילדים המרותקים לכיסאות גלגלים כבר נרשמו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.