"תרמו את שיער 'החלאקה' לילדים החולים"

ארגון 'לב מלכה': הציבור מתבקש לתרום את השיער הרב שנותר אחרי התספורת- 'חלאקה' לייצור פאות לילדים חולים

 

 

ארגון 'לב מלכה' יוצא בקריאה לנצל את השיער הרב שנותר אחרי התספורת- 'חלאקה' שעורכים לילדים בני שלש בל"ג בעומר ולתרום אותו לייצור פאות לילדים חולי סרטן או לחלופין לתרום כסף עבור קניית פאות לילדים חולים. יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן: "פאה יכולה יכולה לתת תחושה טובה לילדים חולי סרטן אשר מתביישים לצאת מבתיהם ללא שיער. בשנה שעברה למעלה ממאתיים הורים שערכו לילדיהם בני 3 תספורת הצליחו להקל על סבלם של חולי הסרטן במתן השערות של בניהם". יש לציין, כי את השיער צריכים להביא למשרדי הארגון, והשיער הרב שייתרם יעבור במהירות לספרים מקצועיים שיחלו לעבוד ולשמר אותו, כך שתוך מספר שבועות הפאות כבר יהיו מוכנות.

בתוך כך, זו השנה השלישית שיצליחו ארבעים ילדים חולי סרטן המוגבלים לכיסאות גלגלים להגיע לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר על ידי ארגון "לב מלכה" שנרתמו למשימה חשובה זו, באמצעות צוות מורחב של נהגים ומתנדבים אשר יסייעו לילדים להגיע לציון, וזאת ללא כל תשלום על ידי צי האמבולנסים של הארגון.

בהנהלת הארגון מספרים כי הרקע לכך הינו בעקבות פניות ממספר ילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ביום ההילולא, אך בשל ריתוקם לכיסאות גלגלים לא יוכלו לעשות זאת באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים המגיעים עד החניונים שבתחתית ההר  לציון הרשב"י ומשם נאלצים רבבות האנשים המגיעים למקום לצעוד רגלית אל הציון הקדוש בראש ההר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.