תתביישו לכם משמיצי המנוח אריאל שרון \ דעה נוקבת

עברו עלינו ימים בהם חשנו באוויר הכל, יכולנו לאחוז בשנאה ולאחוז באהבה, ראינו אופטימיות, וחשבנו פסימיות, תיסכול, והערצה, הרגשנו את שתים עשרה השבטים בארצנו הקטנה.

פטירתו של אריאל שרון העציבה אותי פעמיים, פעם אחת עצם היעלמותו המהירה של דור אידיאולוגי אמיץ אוהב באמת את ארץ ישראל ועם ישראל, דור העבר אשר משאיר אותנו עלוב מפונק חסר אידיאולוגיה אמיתית ואהבת ארץ ישראל ועם ישראל.

ופעם שניה, התעצבתי לקרוא ברשתות חברתיות ובאתרים חרדים דתיים וחילונים סטטוסים וכתבות מלאות בהשמצות לא ראויות.

א/נשים שלא עשו ולא עושים כמעט כלום בשביל עם ישראל מלבד להשמיץ.

א/נשים בלי אומץ בלי חזון בלי אידאולוגיה ובלי שום רצון. לאחז ולקרב את כל עם ישראל באשר הוא נולד, באחדות ואהבה באומץ והבנה.

אריאל שרון היה הסמל לאומץ ואהבת עם ישראל ומדינת ישראל, הוא לחם בשביל הדור שלנו, כן אנחנו הקטנים הרדודים .. הדור הזה המפונק שתקוע בטכנולוגיה הריקנית.

אכן תוכנית ההתנתקות היא הדבר הכי אירוני לאריק שרון ותומכיו, אך אתם א/נשים עם אמונה בבורא העולם, צריכים לדעת מראש ש: לב מלכים ורוזנים ביד ה' . "ואין אדם נוקף אצבע למטה עד אשר גוזרים עליו ממעלה". ואם נגזר על ההתנחלויות גזרה כזו אני מציעה לכם חוץ מהאירוניה בלהאשים את אריק שרון שהיה אבי הבניה בהתנחלויות שלכם, מנהיג אשר קראתם לו מלך ישראל וסמכתם רק עליו.. גם להאשים גם את עצמכם! עשו חשבון נפש אמיתי למה בעצם אלוקים גזר כזו גזרה קשה בה יהודים רבים וטובים פונו באכזריות רבה?!

וכן, למרות ההתנתקות אריק שרון ישאר מנהיג משהו שאין יותר בדורנו אומץ שעוד נתגעגע אליו.

*
רוצה להתייחס עתה לאייטם מיותר ביותר, בו מראים את יאיר לפיד עם כיפה בלוויה ואת בניו לא. לעניות דעתי ראיתי אותם עם כיפה חלק מהמזמן אך הס מלהזכיר זאת!?

טוב איך תסבירו לעם שהם בעצם תינוקות שנשבו זה יהיה מהם הודעה להוי דן יהודי לכף זכות?!, אבל שמחתי לראות כמה אתם מתרגשים מהעובדה שיאיר לפיד מכבד, אולי זה יתן לנו מבט להבין שגם יאיר לפיד תינוק שנשבה שלא גדל בבית חרדי ,לא למד תורה וקיום מצוות. אך עדיין חש בליבו את הרצון לשים איזה סמל מיוחד כיהודי בשעת עצב ויגון.

אולי זה יפתח אל ליבו להבין את כל חלקי הציבור לפתוח פתח לאהבה ואחדות ישראל, עם שכל ישר והבנה אמיתית לחיים האמתיים מחוץ לקירי האליטות לעוני ולקושי?! מי יודע ימים יגידו יאיר לפיד.
*
אסיים נושא שהכעיס מאד
הסטטוסים והכתבות על מוצאו של אריק שרון

יהודי לא יהודי . בושו לכם! הוא היה יותר יהודי במובן הציוני מהרבה יהודים שאני מכירה, אהב גם את הציבור החרדי למרות שגדל בבית לא דתי, לא היה לו שום מושג כמו יהודי שנולד לבית חרדי, אך נמשך להמשכיות של עם ישראל, רצה לראות המשך בתורת ישראל והאמין בכל ליבו, שארץ ישראל מובטחת לעם ישראל, גם חסיד אומות העולם מקבל את הכבוד הראוי בעולם וזה ובעולם הבא.

קל וחומר אדם שגדל בדור מלא מלחמות קיום בארץ ישראל במדינה בה אתם וילדייכם יושבים עתה, באומץ לא מוסבר וסיעתא דישמיא מיוחדת שאף וגם הצליח להקיים מחדש של ארץ ישראל .. כשליח ה' לאותו דור ישן תמים, אמיתי, מאמין, אהוב, ואמיץ. מאחלת שנדע מתוך דברים אלו להאחז באחדות בין כל גלי עם ישראל יחד באומץ אידאולוגי לאהוב את השוני – השני. אמן

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלום לך

  שלום לך

  אני משווק מורשה של מותג חדש , מכונת קפה שהגיע זה עתה לארץ

  הרעיון הוא פשוט המכונה תשב אצלך בעסק רק בעלות ואני אקבל מיתוג יכל לעניין אותך ?

  venusmyday |
  הגב
  • אני מבקש סליחה מכבוד ראש ממשלתנו אריאל שרון שבמשך שנים לא התייחסתי אליו מספיק בכבוד.
   עכשיו אחרי ששמעתי אותו אומר כי הוא רוצה לעשות שלום של אמיצים, והוא בעד זכות השיבה לביתם של ערביי צפון תל אביב או חיפה, לוד ושמעתי אותו בקולו בהקלטה נדירה מכנוס פעילים שם הוא אמר,
   אם יבואו ערבים עם מסמכים ויוכיחו כי ביתם ברחוב לויד ג'ורג או ברחוב עמק רפאים אני אסייע להם לקבל ביתם בחזרה… ההקלטה הנדירה הזו תפורסם בקרוב .
   אני עכשיו מתגאה בו כי סימן שבאמת הוא היה לוחם שלום

   לוינסון שמשון |
   הגב
 2. סחטין על סתימת הפיות!!
  דעה רדודה וקנטרנית.. בכותרת את כותבת תתביישו לכם החרדים משמיצי שרון, וכדי שלא יאשימו אותך בגיזענות את כותבת בגוף הכתה שגם חילונים כתבו!
  שקוף מדי ומרושע מדי!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הוא היה אדם שעניין אותו אך ורק עצמו… ממילא כל מעשיו הטובים לא נזקפים לשום דבר.

  מתחסדת |
  הגב
 4. שרון, אי מנוחתו גיהינום, לא התבייש להביא שואה על עם ישראל, למה יהודים שפויים, ששונאים אותו, צריכים להתבייש? מתי אהב שרון את ארץ ישראל? הוא אהב את עצמו, ואת מדינתו, בתנאי שהאהבה הזו תועיל לו. מי שאוהב את ארץ ישראל, לא מחריב אותה!! מי שאוהב את ארץ ישראל, לא מוסר אותה, בכלל, ובוודאי לא את שאריתה הקטנה, לג'יהאד. שרון היה מגדולי אויבי ישראל בכל הזמנים. ולא להחליף את עם ישראל ואת ארץ ישראל, עם מדינת "ישראל"!!

  חנה אייזנמן |
  הגב