​מלון מלכת שבא באילת מתחדש

מלון מלכת שבא, מהגדולים שבמלונות אילת, חוגג.

​לאחרונה סיימה​ הנהלת מלון והבעלים, חברת "אלעד גרופ" מקבוצת תשובה, מסע של התחדשות ושיפוצים בהיקף נרחב במלון ובחדריו, זאת במקביל להחלטה על ההיפרדות מניהולה של רשת הילטון.

​גולת הכותרת של ההתחדשות היא בית כנסת ששודרג במלון ומהווה אבן שואבת אף לשומרי שבת המחפשים מלון באילת. בית הכנסת "היכל שוהם" שונה מאד מבתי הכנסת בנוף המלונאי היות והינו מפואר ורחב ידיים והושקע בעיצובו מחשבה רבה. גולת הכותרת הם ארון הקודש וארגז ספרי התורה אותם עיטרה האומנית זהבה בנימין. את תיבת החזן ופרטי היודאיקה המעטרים את בית הכנסת, עיצב מרדכי חזן.

מידי יום מתקיימים בו 3 תפילות והוא מנוהל על ידי ציון רביבו, משגיח הכשרות וגבאי בית הכנסת, שעושה עבודתו מכל הלב תוך שימת דגש על כל פרט ופרט. יחד עם זאת, סגנון התפילה בבית הכנסת מוכתב לרוב לפי ציבור המתפללים. בית הכנסת ערוך לאירועי חתונות, בר מצוות, עלייה לתורה, שבת חתן וכו'.

​מלון מלכת שבא מציע 481 חדרי אירוח מפוארים הכוללים​: 40 סוגים שונים של יחידות אירוח, המותאמות גם לאירוח משפחות עם ילדים. גולת הכותרת הן סוויטות מפוארות עם ג'קוזי חיצוני פרטי הפונה אל עבר הים האדום וההרים. עד כה נחנכו מחדש שש קומות היוקרה, ובהן 204 חדרים וסוויטות. את הסוויטה המלכותית – סוויטת רויאל ואת הלובי "אקסום" עיצבה האדריכלית גל נאור, מי שעיצבה בעבר בתי מלון רבים ובכללם מלון פלאזה בניו יורק, ואת חדרי האירוח עיצב אדריכל הפנים,דניאל חסון. המלון מציע עיצוב עכשווי בינלאומי, אשר בא לידי ביטוי באלמנטים חדשניים ובהם שטיחים בעלי צבעים ניטרליים, ריהוט עדכני וחדש, ואביזרים המעניקים לאורח תחושה של חופשה יוקרתית בחו"ל – קרוב לבית.

מנכ"ל המלון, מיקי שניידר מספר בגאווה גדולה שהוא ערוך עם כל הפסיליטיז לאורח הדתי במיוחד בשבתות בזכות 3 הסעודות, בית הכנסת המפואר, המפתחות הרגילים לחדרים ועוד.

כשרות: רבנות אילת, גלאט – בתיאום מראש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.