‏ח"כ מלכיאלי: "אין מקום לרסיסי מפלגות"

רומז למפלגה של אלי ישי? ח"כ מיכאל מלכיאלי יצא בשם ש"ס נגד היוזמה להורדת אחוז החסימה ואמר: "ש"ס אף הייתה תומכה בהעלאה נוספת של אחוז החסימה"

יו"ר מר"צ תמר זנדברג אמרה הבוקר על היוזמה להורדת אחוז החסימה, שקיבלה מצד בכירים בליכוד, כי "יש לנו עמדה עקרונית שאנחנו תומכים בייצוגיות, גם בעבר התנגדנו להעלאת אחוז החסימה. דיברו איתנו בכירים בקואליציה, יותר מאחד, אמרנו שיש לנו עמדה עקרונית, אבל לא נהיה כלי משחק פוליטי של נתניהו והליכוד" .

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) אמר בתגובה לדברי יו"ר מר"צ ח"כ תמר זנדברג על פניית בכירים בליכוד אליה להורדת אחוז החסימה: "ש"ס מתנגדת נחרצות להורדת אחוז החסימה. בכנסת אין מקום לרסיסי מפלגות".

ח״כ מלכיאלי אמר הבוקר כי "ממשלת ישראל חייבת שתהיה כנסת יציבה עם מפלגות גדולות ויציבות ולא רסיסי ושברי מפלגות. ש"ס מתנגדת להורדת אחוז החסימה, ואף הייתה תומכת בהעלאה נוספת של אחוז החסימה".

לדבריו, "ש"ס בראשות יו"ר השר אריה דרעי, נמצאת בתנופת גדולה ובמערכת הבחירות הקרובה לרשויות המקומיות תוכיח זאת. ש"ס היא המפלגה עם הכי הרבה נציגים במועצות הערים ורואים זאת בכל עיר ובכל יישוב. כל מי שמסייר ברחבי הארץ רואה זאת. מעבר לכך, החיבור בין בכירים בליכוד למר"צ, תמוה ביותר".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זוכרים את הפרחח הזה שברח מההצבעה על מתחם התחנה

  ובגללו עד היום פתוח בשבת
  רחמנות על בוחרי שס ששותפים לחילולי השבת

  אלוקים ירסק את שס |
  הגב
 2. עוד מחלל שבת פודל של דרעי

  שס לא תעבור ואז נשמע את הנבל הזה מלכיאלי בוכה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב