‏"תודה לכם חברי הקונגרס, תודה לך אמריקה!" (וידאו)

ראש הממשלה למד מרעהו דונלד טראמפ וצייץ בטוויטר לאחר גינוי הקונגרס האמריקאי נגד הצבעת האו"ם: "חברי הקונגרס יודעים שהכותל לא שטח כבוש". גם טד קרוז מזהיר את מדינות העולם: "אם אתם רוצים להיות ידידינו, אל תשתתפו בועידה בפריז נגד ישראל". צפו {רה"מ צייץ}

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, בירך בטוויטר על ההחלטה בקונגרס בה הצביעו 342 חברי קונגרס נגד החלטת האו"ם.

כזכור לפני שבוע הצביעה מועצת הביטחון של האו"ם נגד ישראל ואמרה שהתיישבות ביהודה ושומרון אינה חוקית. אתמול הצביעו בקונגרס נגד ההחלטה האנטי הישראלית.

נתניהו צייץ: "‏אחרי ההחלטה האנטי-ישראלית המקוממת באו"ם קיבל אתמול הקונגרס האמריקני החלטה אחרת. חברי הקונגרס הביעו תמיכה גורפת בישראל והתנגדות גורפת להחלטה".

רה"מ המשיך: "‏חברי הקונגרס יודעים שהכותל לא שטח כבוש והם הביעו את כוונתם לבטל\לשנות את ההחלטה האנטי-ישראלית באו"ם. זו בדיוק כוונתנו ותוכנית העבודה שלנו".

צפו בדברי רה"מ

אחרי ההחלטה האנטי-ישראלית המקוממת באו"ם, קיבל אתמול הקונגרס האמריקני החלטה אחרת. חברי הקונגרס הביעו תמיכה גורפת בישראל והתנגדות גורפת להחלטת מועצת הביטחון.חברי הקונגרס יודעים שהכותל המערבי איננו שטח כבוש והם הביעו את כוונתם לבטל או לשנות את ההחלטה האנטי-ישראלית באו"ם. זו בדיוק הכוונה שלנו וזאת תכנית העבודה שלנו.תודה לכם חברי הקונגרס, תודה לך אמריקה.שבת שלום!(וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: ניר שרף, לע"מ)

פורסם על ידי ‏Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‏ ב- יום שישי, 6 בינואר 2017

 

גם המאמצים והלחצים נגד הועידה המתוכננת בפריז עוברים לאש גבוהה: חבר הסנאט בארה"ב טד קרוז יצא היום נגד אובמה והוא מזהיר את מדינות העולם "אם אתם רוצים להמשיך להיות חברים של ארצות הברית" אחרי 20.1 לא להשתתף בפריז ב15.1 ולא להצביע נגד ישראל ב17.1 במועצת הביטחון באו'ם".

קרוז חושש שאובמה מוכן להביא להצבעה עוד עיצומים\סנקציות נגד ישראל באו'ם ב17.1 בצרפת .

קרוז מסיים במילים מאוד חמות, "לא רק תמיכה, הוא אומר שישראל עוזר לביטחון ארצות הברית וישראל עומדת על הקו הראשון בהגנה על ארצות הברית, נגד הרוע והטרור ובזה מגנה על כל העולם החפשי".

צפו בנאומו באנגלית

https://www.youtube.com/watch?v=yObSR1HEfJw

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.