‏‏סעודת הילולא לקראת יומא דהילולא בקוברי

 קהל המונים השתתפו אמש בסעודת ההילולא שנערכה לזכרו הק' והטהור של הרה"'ק רבי משה מקוברין זיע"א – גלריה

ביום רביעי בערב נערכה סעודת ההילולא בראשות רבנים ומשפיעים באולם אור ישראל בבני ברק. הסעודה נערכה בראשות נכדו הגה"צ רבי שלמה זלצמן רב ואבד נווה ירק, שאף נשא דברים במהלך הערב, עוד נשאו דברים המשפיע הגה"צ רבי אהרן טויסיג שליט"א, הגה"צ רבי חיים מנדל שטייגר שליט"א , הגה"צ רבי חיים יוסף בידרמן שליט"א, והגה"צ רביאשר ישעי' רוזנבוים. כמו כן ביום חמישי יצא קבוצה מנכדיו וצאצאיו להשתטח על קברו ביומא דהילולא.

 

צילום יהודה פרקוביץ

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה - הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם - לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים... אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל. אנחנו מקווים שכל החיילים במדינה יידעו ויזכרו לתמיד, שרק הקב"ה שומר על עם ישראל!!!! ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל. ומי שלא מאמין כך הם אפיקורסים גמורים. החיילים רק שלוחים אבל גם בלי שום חיילים הקב"ה יכול להסתדר.

    גם אני גאה שלא אעמוד בצפירה – הרבנים הצדיקים החכמים והאדמורי"ם – לימדו אותי לא לכבד את הרשעים !!! ולעמוד בצפירה אסור בגלל חוקות הגוים… אנחנו החרדים לא נעמוד. המדינה היא מוקצת מחמת מיאוס. חייבים לזכור תמיד שאך ורק השמירה על "כל" התורה ועל "כל" המצוות היא זאת ששומרת על עם ישראל.

    אנחנו מקווים שכל החיילים במדינה יידעו ויזכרו לתמיד, שרק הקב"ה שומר על עם ישראל!!!! ולא הצבא הכפרני שמשמיד הדעת מעם ישראל. ומי שלא מאמין כך הם אפיקורסים גמורים. החיילים רק שלוחים אבל גם בלי שום חיילים הקב"ה יכול להסתדר.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב