כוס הקולה שכמעט השביתה את השמחה • בקליינע

הפדיחה שכמעט השביתה את המופע של פריד, דרעי בדיון עם ראש המוסד, שוואקי ועומר אדם מפתיעים, חדר ה-vip שהביא אליו את העיתונאים החרדים ובנו של איש הציבור הנודע שמחלטר בכתיבה ב'הפלס'. "בקליינע" עם הידיעות שיעשו לכם את השבוע

בקליינע ניצל את הימים שלפני שלושת השבועות כדי לרקוד על כל החתונות, מהשקות של מעדניות עד קיפוץ בחתונות. אז רגע לפני שאנו נכנסים לווקאלי, בקליינע התיישב לכתוב לכם את החדשות הקטנות שהיו השבוע.

מי שעוקב אחר המדור של אריה זיסמן ב'יתד', גילה אייטם ברנז'אי למהדרין, כאשר זיסמן הביא תמונת סלפי שצילם ישראל כהן כשירד במעלית עם יו"ר כחול לבן בני גנץ, שהשתתף בשמחת החתונה של מנחם גשייד. אחד הנוכחים הוא ישראל כהן, וכתבת חדשות 12, ששמה לא מוזכר בכתבה, היא קרן מרציאנו, תוך שהיא מדגישה את חשיבות פרסום התמונות עם גנץ. למען ידעו כי הצלחתו הצלחתנו!

הכדורגלן לשעבר וכוכב הריאליטי, ג'ובאני רוסו, נפגש גם הוא במעלית (הפעם של "רשת"), יחד עם פרשן רדיו קול ברמה ישראל כהן. כהן בא למשימת הסברה, ורוסו למשימת הישרדות. רבים מגולשינו לבטח לא מכירים אותו, אך הכדורגלן הותיק מקרואטיה שהתאקלם בישראל, זכה אמש ב"הישרדות VIP".

הבן של אורי לופוליאנסקי, כך התברר לאחרונה, כותב כבר כמה שנים בעיתון 'הפלס' תחת שם בדוי. מנויי 'הפלס' טוענים כי הבחור שנון ועוקצני.

אלפים השתתפו השבוע בשני לילות של מופעי זמר יהודי אותנטי בפסגת הר הזיתים בירושלים. במופעים אירח ענק הזמר אברהם פריד את חנן בן ארי ושולי רנד במופעים מרהיבים. בקליינע, שהגיע בליל שישי, תפס את דודי עזריאל בכניסה למופע.

וגם את אבי יוספי, איש היח"צ, שפיקד מקרוב על כל הלוגיסטיקה

פריד ביצע באירוע מבחר להיטים, בהם, איך לא, את 'אבא אבא'

בסיום המופע, בקליינע התפלל מעריב יחד עם ההמונים, ותוך כדי השמונה עשרה שמע (בחצי אוזן) את אחד מאנשי ההפקה מספר על הנס הגדול שאירע עם תחילת המופע. וכך זה נשמע מבעד לחצי האוזן: כמה דקות לפני תחילת ההופעה, אחד המפיקים מעד וכוס הקולה שלו נשפכה על מערכת הסאונד, והמופע? כמעט בסכנת ביטול. רק בזכות הצדיקים הטמונים בהר הזיתים, המערכת היוקרתית התייבשה לחלוטין, ופריד יכול היה לשמח אלפי יהודים.

גדול הזמר יעקב שוואקי עלה דרגה השבוע, כאשר הופיע השבוע בחתונה יוקרתית באמצע המדבר עם עומר אדם.


אדם & שוואקי נצפו בתחילת השבוע באזור מצפה רמון בחתונה נוצצת במיוחד לביצוע משותף. בעל השמחה (שבין היתר מחזיק בבעלותו את אחד ממלונות היוקרה בישראל), לא נרתע מהתעריף הגבוה של הזמרים. פה תוכלו לצפות גם בביצוע המשותף של השניים.

במהלך השבוע אף נצפה שוואקי בהכנות וצילומים לקראת מופע הקיץ בסוף בין הזמנים בלייב פארק החדש בראשל״צ, בהשתתפות אורחים מיוחדים והפקה אותה כבר תיאר הזמיר כגרנדיוזית.

ומי שנצפה בימים האחרונים עסוק עד מעל הראש בהכנות לקראת נישואיו, הוא החתן הטרי רפי פרלשטיין, שסיים השבוע את עבודתו ב'ידיעות ירושלים' וחצה את הקווים לטובת תפקיד דובר חברת הכנסת החרדית של כחול לבן, עומר ינקלביץ'. בסוף השבוע הוא נצפה עם גיסו החדש, חיים חריטן, ממנהלי דפוס גרפצ'יק, בעלה של מעצבת האופנה החרדית ברוריה חריטן.


ואם כבר חריטן, אז אנחנו כאן כדי להזכיר שמעצבת השמלות עיצבה בין היתר את שמלת החתונה של קורין גדעון, רעייתו ה"חרדית" של חילי סרוצקין.

ואותו רפי כבר נכנס באופן רשמי לדברר את עומר ינקלביץ, והנה תמונה:

את דב אייכלר פגשנו בכספומט ברבי עקיבא מושך מזומנים. כנראה שיש 'כאן' פלוס בחשבון.

הנגיד ואיש העסקים, אייל משיח, שיגר הבוקר מכתב התראה לפני תביעת דיבה לעיתונאי ישראל פריי ע"ס 50,000 ש"ח תוך דרישת התנצלות על ציוץ לא נכון שפרסם. פריי פרסם את מכתב ההתראה במלואו בעמוד הטוויטר שלו.

בבני ברק התקיים השבוע השקת חדר vip של אחת המסעדות בעיר, בהשתתפות צמרת עיתונאי המגזר

עיתונאים, יח"צנים ונשות מדיה השתתפו השבוע בהשקת רשת המבורגר הפרמיום הכשר של אורי מלמד 'ממפיס' הממוקמת ברחוב אגריפס בירושלים. בקליינע טעם, וממליץ. בנתיים, קחו טעימה.

בגן ההדסים במודיעין עילית התקיימה השבוע חתונת בתו של העיתונאי בנצי ליזרוביץ מ'קול חי'. בקליינע קפץ לאחל מזל טוב.

כל המי ומי השתתפו בחתונת של  איש חסידות גור ויח"צן העל הכל יכול, מנחם גישייד, ביניהם ראש המוסד ואריה דרעי ששוחחו על פעולות שאין כאן המקום לפורטן. (טוב נו, לא באמת). גם הרבנית מבעלזא נצפתה באותה חתונה, ראש בראש ליד רעייתו של דרעי.

ביום חמישי התקיימה שמחת החתונה לנכד מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי בן לבנו הגאון ר' שאול קניבסקי באולמי וגשל בבני ברק.

מאות מבני ישיבת סלבודקא רבניה ובוגריה, גדולי תורה וראשי ישיבות, רבנים ואישי ציבור, השתתפו בשמחת החתונה לנכדו של מרן גאון התורה הגר"ד לנדו ראש ישיבת סלבודקא שנערכה באולמי היכל הנגינה במודיעין עילית.

איש היח"צ יענקי ביכלר נצפה מתעד את חתימת שר הפנים אריה דרעי בעת ביקורו באוקראינה:

סגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש התאושש מתוצאות הבחירות, והחל לערוך קבלות קהל בשכונות ירושלים. השכונה שזכתה הפעם, היא קריית צאנז. שאפו.

ח"כ מיכאל מלכיאלי נצפה השבוע שליח ציבור בתפילת מנחה במושב פעמי תש"ז שבדרום. מתברר שח"כ מיכאל מלכיאלי הגיע לעמוד מקרוב אחר הצרכים של החקלאים במושב.

ועד כאן להשבוע, המשך שבוע שקט!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.