10 דברים שלא ידעתם על מותג הלקים OPI

כמידי שבוע נביא לכן את 10 הדברים שלא ידעתן על ..

והשבוע מותג הלקים OPI

אז הנה 10 דברים שלא ידעתם על מותג הלקים OPI שאולי ישפרו לך את ההרגשה לפעם הבאה.

1- חברת opi  מייצרת כ- 90,000,000  בקבוקוני לק בכל שנה.

2-  מי שהקים את חברת opi בשנת 1981, הוא ג'ורג' שייפר. ג'ורג' הוא ניצול שואה מיהודי הונגריה אשר הגיע בתום מלחמת העולם השנייה כילד צעיר לניו יורק ושם גדל. ג'ורג' היה טכנאי שיניים צעיר שהחליט על הסבה מקצועית ביום שהבין שאותם חומרי הפורצלן והאקריליק המשמשים לבניית שיניים תותבות, יעילים באותה מידה גם ליצירת חומרי אקריליק המיועדים לציפורניים.

3-  השותפה של ג'ורג' מתחילת דרכה של הפורמולה הבלעדית אשר התפתחה לאיטה בתוך חדרון קטנטן בצפון הוליווד, היא סוזי ויס- פישמן, מי שהיום מכהנת כמנהלת הקריאטיבית וסמנכ"לית החברה, וקובעת הטרנדים העולמית. היא גם זו שנותנת את השמות המדליקים לכל גווני הלק השונים.  שמות הלקים הופכים מיד לשיחת נשים בכל מקום בעולם.

4-  Opi משיקה כ- 12 קולקציות לקים כל שנה! החברה מציגה מדי חודש אוסף חדש שלרוב עוצב בהשראת מגמות בעולם האופנה או בתרבות המודרנית.

5-   קוקה קולה, היא חברה מבין משפתפי הפעולה  שמקיימת החברה מדי חודש, באמצעות אוספים במהדורות מוגבלות.

6-  OPI  נכנסה לרשימת הנחשקים והטובים ביותר במגזין allure, המגזין המעודכן ביותר בתחום היופי והאסתטיקה, בקטגוריית הלקים האדומים ב2012. הגוון  big apple red שמאז השקתו ב-2006, הפך לקלאסיקה בלתי מנוצחת, זוכה בפרס זה כבר בפעם הרביעית בחמש השנים האחרונות.

7-     בבניין ההנהלה מותקנת רכבת חשמלית המקיפה את כל מתחם המטה. כאשר הקטר עומד, יודעים כולם ששיפר לא נמצא במשרד.

8-  ענקית מותג הלקים, opi,  חולשת כיום על כ- 100 מדינות (ביניהן ישראל) ברחבי שש יבשות שונות.  החברה נחשבת למובילה בעולם בתחום טיפוח הציפורניים . כיום משתרעת החברה על פני 17 בניינים בצפון הוליווד.

9- מדד הלק – מגזין טיים קבע ב-2011 כי מכירות הלקים קפצו ב-54 אחוזים, לעומת עלייה של 14 אחוזים בלבד במכירות השפתונים. הלק הפך ליורש של הליפסטיק במיתון האחרון, גורסים במגזין  "טיים".

10-  בכל שנה בחודש אוקטובר, תורמת OPI  סך 25,000 דולר לעמותה שפועלת להעלאת המודעות וחקר סרטן השד וכל מי שחייו נפגעו ממנו. התרומה מתבצעת על ידי השקת pink of hearts – צמד לקים ורודים במרקם שונה בכל שנה וכל מכירותיו העולמיות נתרמות לעמותה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.