10 דברים שלא ידעת על עגלת ה- BUGABOO

BUGABOO שהתחיל כפרויקט הגמר של מקס ברנברג באקדמיה לעיצוב, הגיע עד עגלות בעלות שיפורים טכנולוגיים רבים, הנה מה שאולי לא ידעת על המותג הנחשק

 

  1. עגלת הבוגבו הראשונה הייתה פרויקט הגמר של מקס ברנברג באקדמיה לעיצוב באיינדהובן, הולנד.  פרויקט הגמר שלו זכה בפרס הצטיינות לבוגרי האקדמיה.

 

  1. קונספט העיצוב המקורי שהוביל את מקס ברנברג- היה הרצון לעצב עגלת תינוק שגם גברים ירצו ויאהבו, והסלוגן שלו בפרויקט הגמר היה : "אני רוצה את המכונית הזאת ואת עגלת התינוק הזאת"

 

  1. ברנברג גייס כמשקיע את אדוארד זאנן ומאז ועד היום הם בעלי המותג כשכל אחד מהם מחזיק ב50% מהחברה. ההשראה הגדולה ביותר שלהם בעיצוב הדגמים – נלקחה מאהבה הגדולה לעיצוב מכוניות יוקרה.

 

  1. עגלת הבוגבו הראשונה יצאה לשוק בשנת 1999.

 

  1. משמעות השם "בוגבו" היא "שד קטן", וגם " תנועה אינסופית ללא גבולות"

 

  1. בשנת 2011 הושק דגם עגלת התאומים בוגבו דונקי כפטנט עולמי של עגלה המתרחבת משימוש לתינוק יחיד- לתאומים ו\או אחים . הפטנט היחודי והפונקציונאלי קנה לדונקי מעריצים רבים בארץ ובעולם.

 

  1. בוגבו מייצרת באופן קבוע קולקציות במהדורה מוגבלת, פרי שיתוף פעולה עם מעצבי ובתי האופנה המובילים בעולם. עד היום עיצבו ל"בוגבו":  מארק ג'ייקובס, ניימן מרקוס, מיסוני, וויקטור&רולף.

 

  1. חברת בוגבו תורמת באופן קבוע חלק מההכנסות השנתיות שלה לעמותת "רד" [אדום] למלחמה במחלות באפריקה.

 

  1. בוגבו ישראל הינה חברה פרטית ומוצריה נמכרים בכ-100 נקודות מכירהמובחרות  ברחבי הארץ.

 

  1. השנה משיקה בוגבו במהדורה מוגבלת דור חדש של דגמי עגלות " קמיליון 3"– בעלות שיפורים  טכנולוגיים רבים, קולקציית צבעים ייחודית ומגוון דגמי "לימיטד אדישן " שיהוו פריצת דרך עיצובית .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.