1,000 ילדים באירוע הוקרה לילדי "אבות ובנים"

האירוע המרכזי נערך ברחבת הטרפז בעיר, סמוך ונראה לבניין הת"ת החדש שבנייתו מסתיימת בימים אלו

 

למעלה מאלף תלמידים והוריהם הרשומים בעשרות סניפי "אבות ובנים" ברחבי העיר בפתח תקווה הגיעו בסוף השבוע שעבר לכנס חיזוק מרגש שנועד להוקיר את צעירי הצאן 'עמלי התורה' אשר מגיעים להשתתף בקביעות מידי שבת בשבתו באחד ממסגרות 'אבות ובנים' בעיר.

האירוע התקיים ברחבת הטרפז שבקריית חזון עובדיה בעיר, בהשתתפות רבני העיר ונציגי תנועת ש"ס ובראשם מ"מ ראש העיר הרב אוריאל בוסו, יו"ר האגף לחינוך ותרבות תורניים הרב אליהו גינת, יו"ר האגף לשירותים חברתיים הרב אשר שוקר וסגן ראש האגף לחינוך ותרבות תורניים הרב משה צלאח.

מ"מ רה"ע הרב אוריאל בוסו בירך את האבות והתלמידים וציין בדבריו על אודות המעלה העצומה של השתתפות קבועה במסגרת ייחודית זו אשר גם מעמיקה את הקשר הרוחני שיש בין האבות לתלמידים וגם גורמת לילדים להיות מונחים טוב יותר בלימודים.

הרב אליהו גינת ציין כי האירוע נעשה ברחבה הנ"ל ולא בהיכל התרבות כפי שנעשה בשנה שעברה, כאשר ברקע מתנוסס פאר מבנה הת"ת החדש שבנייתו מסתיימת בימים אלו. "אני שמח על הזכות שנפלה בחלקנו לשרת ולרומם את עולם התורה", אמר הרב גינת והוסיף: "זה רק מבנה אחד מתוך כמה מבנים שבונים בתמיכתם של ראש העיר מר איציק ברוורמן וממלא מקומו הרב אוריאל בוסו".

לאחר שהודה לעוסקים במלאכה אמר הרב גינת: "גולת הכותרת של הערב הם ילדי 'אבות ובנים' המחזיקים את כולנו בזכות הבל פיהם. האירוע הזה הוא רק סימבולי, הערכה קטנה לילדים היקרים, אבל אין אנחנו יכולים לדמיין כמה חולים נתרפאו וכמה אסונות נמנעו בזכות לימוד התורה של הילדים במסגרת אבות ובנים".

בחלק האמנותי של הערב הופיע יואלי דיקמן ותזמורתו המורחבת לצד הזמר החסידי יוסף חיים שוואקי, וכן נערכה הצגה חינוכית ומרתקת של עופר הלוי בליווי שלושה שחקנים.

בנוסף נערכו הגרלות וחולקו פרסים לתלמידים ולהורים בהם שס השלם מהדורת חתנים וילנא, סט רמב"ם, חמשה זוגות אופנים, מסוק רחפן מקצועי עם מצלמה, מצלמות יוקרתיות, מערכות סטריאו לבית, קריוקי, אורגנית גדולה, זיכויים לחנויות משחקים ועוד בחסות האגף לחינוך ותרבות תורניים בראשות הרב אליהו גינת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.