הותר לפרסום: אורון שאול הוא החייל שנעדר

לאחר שחמאס פרסם כי חטף חייל צה"ל, בצהרים דובר צהל התיר לפרסום כי סמל אורון שאול, לוחם בחטיבת גולני, בן 21 מפוריה נעדר ,הליך הזיהוי והבירור לגביו טרם הושלם.

דובר צה"ל מוסר את שמו של סמל אורון שאול, לוחם בחטיבת גולני, בן 21 מפוריה, אשר הליך הזיהוי והבירור לגביו טרם הושלם.

הוריו של אורן הרצל וזהבה, ושני אחים: אבירם (22) ואופק (14). אורן זכה בהצטיינות ביום העצמאות שם נכתב עליו כי "על אף קשיים מבית ועל אף שיכול היה לבחור לשרת ביחידה עורפית, בחר אורון לשרת כלוחם. הוא מבצע את תפקידו במסירות וביסודיות, יוזם ומתנדב לכל משימה ומפגין מקצועיות ואחריות. יש לו יחסי אנוש טובים, והוא זכה להערכה מצד מפקדיו וחבריו ליחידה".
רחלי גזית, בת דודתו של שאול, מסרה הודעה לתקשורת בשם המשפחה. "ראש אכ"א ורמ"ח נפגעים היו בערב הודיעו שלפי ממצאים בזירה ובנגמ"ש זוהו שישה חללים. מכל הממצאים שנבדקו לא נמצאו ממצאים של אורון", אמרה גזית. "ישנים ממצאים נוספים, הבדיקות לא הסתיימו. אנחנו בקשר רציף עם גורמי הצבא. חשוב לנו להגיד שכל עוד הבדיקות לא הסתיימו ואין ממצאים חד-משמעיים, מבחינת המשפחה – אורון לא חלל".

בצה"ל בודקים גם חשד לפיו גופתו של שאול נחטפה על ידי מחבלי החמאס. אתמול הגיעה לבית המשפחה בצפון ראשת אכ"א אורנה ברביבאי ועדכנה אותה כי הסיכוי שהחייל בחיים – קלושים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.