התפללו: הרב פינטו אושפז לאחר שהתגלה סרטן בגופו

הרב פינטו אושפז בשבועיים האחרונים בבית חולים בארצות הברית גידול סרטני שהתגלה בגופו.

על רקע החלטת  בית המשפט לדחוות את ההסדר עם הרב פינטו. אתר וואלה! חדשות חושף כי  הרב אושפז בשבועיים האחרונים בבית חולים בארצות הברית גידול סרטני שהתגלה בגופו.

הכל התחיל, בערב יום הכיפורים, אז חש הרב ברע ופונה לקבלת טיפול בבית החולים "לנוקס היל" בניו יורק. לאחר סדרת בדיקות, התגלה בגופו גידול לאחר שעבר בדיקת ביופסיה.

בערב שמחת תורה הרב  שוחרר לביתו בעיר למנוחה, אולם הוא צפוי להתאשפז בשבוע הבא. הרופאים המליצו לו שלא לצאת גבולות המדינה.

בסביבתו של הרב הבהירו כי הרב" יגיע בוודאות", לקראת תחילת משפטו.

בקהילת שובה ישראל החלו בתפילות להחלמתו של רבם הנערץ.

הבוקר הודיע בית המשפט העליון על דחיית המשך הדיון בפרשת הרב פינטו על רקע טענותיו החדשות של הרב.

בדיון שנערך הבוקר טען פרקליטו של הרב פינטו כי קיימות עדויות FBI המצביעות על כך שהרב פינטו דיווח בזמן אמת על הכספים שהעביר לתת ניצב אפרים ברכה. בית המשפט הודיע כי הדיון בעניין הרב יידחה לפחות בשבועיים, כשבתוך ארבעה ימים יידרש הרב פינטו להצהיר על טענותיו.

כזכור, פרשת הרב והניצב ידעה תפניות רבות, כאשר לאחרונה ביקשו חלק מפרקליטי הרב לפרוש מייצוגו בשל ראיונות שקיימו מקורביו.

בבקשה להשתחרר מייצוגו של פינטו כתבו הסנגורים כי הם "ליוו את הנאשם מתחילת חקירתו, וייצגו אותו במגעים שנוהלו עם היועץ המשפטי לממשלה, פרקליט המדינה והמחלקה לחקירת שוטרים, שהבשילו להסדר שנחתם אם הנאשם. עורכי הדין מבקשים בזאת את רשותו של בית המשפט להשתחרר מייצוגו של הנאשם".

הסנגורים ציינו עוד כי עורכי הדין אייל רוזובסקי ובת חן ליפסקי ימשיכו לייצג את הרב פינטו "ואם יתיר בית המשפט הנכבד לסנוגרים להשתחרר מהייצוג לא תיגרם כל דחייה במהלך המשפט".

זוהר, בלכר ומזור אינם חושפים את הסיבות לבקשתם להתפטר מהייצוג של פינטו ואולם להערכת גורמים המכירים את הצדדים הרקע להתפטרות הם הראיונות שנתנו בכלי התקשורת לאחרונה רעייתו של הרב ואחיו וזאת בניגוד להוראה מפורשת והסכמה מפורשת במסגרת הסדר הטיעון לפיו הרב פינטו ומקורביו לא יתראיינו לכלי התקשורת.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם הרב יעקב יוסף זצ"ל, לאחר שהיה בחקירה ביאחב"ל חלה לפתע בסרטן.
    יתכן ויש מזימה לחסל את הרב יאשיהו פינטו בגלל שגרם לפיטוריו של מנשה ארביב.

    חיסול ממוקד |
    הגב