"12 ילדים שנפשו נפטרו מהמחלה"

הנהלת ארגון 'לב מלכה' סיפרו בביקור אצל חבר מועצת גדולי התורה כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א:

"לצערנו רק בשנה אחרונה נפטרו מהמחלה 12 ילדים שהיו משתתפים איתנו בקביעות במחנות הנופש"

 

 

 

הנהלת ארגון 'לב מלכה' שבראשות הרב אהרן לייב אברמן, נכנסה בשבוע האחרון לביתו של חבר מועצת גדולי התורה, כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א, בכדי  לקבל את ברכתו לפעילות הענפה הנעשית בארגון. יו"ר הארגון הרב אהרן לייב אברמן סקר וסיפר בהרחבה רחבה על מחנות הנופש הנערכים פעם בחודשיים, ובהם משתתפים מאות ילדים חולי סרטן- לצערנו רק בשנה אחרונה נפטרו מהמחלה 12 ילדים שהיו משתתפים איתנו בקביעות במחנות הנופש. כמו כן, סיפר על שלל העשייה הברוכה- השלמת לימודים לילדים חולים, מערך הסעות המסיע מידי יום ביומו עשרות אנשים לבתי החולים ומערך התרמות דם. כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א הביע התפעלות רבה לנוכח העשייה, ובירך את יו"ר הארגון הרב אברמן בהצלחה רבה בכל מעשי ידיו ושיזכה להמשיך לעזור לכלל ישראל, אך ורק בדברים משמחים.

כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א צירף את חתימתו לקול הקורא עליו חתומים מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, ובראשם מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א, ובו נכתב: "הצלת חייו של ילד צעיר וחולה, הרי היא הצלת עתידו ואת הדורות העתידים לצאת ממנו, אשר נזקפת לזכותם של התורמים היקרים, שבחמלת ליבם הושיטו יד למען נערי ישראל החולים במחלה קשה והעניקו להם את היכולת לשרוד את הסבל והייסורים. אין ערוך לשכרם ובוודאי אין ספק כי כל מי שיתרום למענם, יינצלו הוא ובני ביתו ממחלה ארורה זו ויזכו לבריאות איתנה כל ימי חייהם".

בסיום הביקור העניק הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' לחבר מועצת גדולי התורה, כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א את הספר שהוציא הארגון- 'בדמייך חיי', ספר ראשון מסוגו הנוגע כולו להלכות התרמת דם, אותן ריכז ר' אברהם יעקב גולדמינץ והציג אותן בעריכה נפלאה. הספר נכתב בהסכמותיהם הנלהבות של מרנן ורבנן גדול ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.