אלעד: יעוץ חינם לסובלים מקשיי למידה

בישראל, חיים עשרות אלפי תלמידים בישראל הסובלים מקשיי קשב וריכוז – דבר שאם לא מטופל בזמן עלול להקשות על הילדים בכל מהלך חייהם. לאור עובדה זו החליטה סגן ראש העיר הרב צוריאל קריספל לקיים במסגרת הלשכה לפניות הציבור קבלת קהל עבור תושבי העיר המבקשים לקבל ייעוץ אישי בנוגע לקשיי ילדיהם. בלשכה לפניות הציבור התארח המומחה הנודע ר' מיכאל זרחין, בעל מכון זרחין המציע פתרון שורשי לבעיות למידה.

את הלשכה פקדו עשרות הורים לילדים הסובלים מבעיות של קשיי למידה, דיסלקציה, קשב וריכוז, דיסקלקוליה ובעיות דיבור שקיבלו, ללא כל תשלום, ייעוץ אישי ופרטני בכל הנוגע לבעיה ממנה סובל ילדם,קבלת הקהל היתה ללא תשלום ותוך שמירה על הדיסקרטיות. מרכיבי השיטה של מכון 'זרחין' בנויים על אבחון מתמיד באמצעות התבוננות אינטואיטיבית מעמיקה ועל תרגילים משותפים עם המטופל באווירה משעשעת.

את היוזמה החשובה יזם סגן ראש העיר הרב צוריאל קריספל, ולדבריו: "באלעד, כמו בשאר הערים במערב, אנו מגלים כי ישנם ילדים רבים הסובלים מבעיות קשב וריכוז. כל המחקרים מוכיחים כי בעזרת טיפול נכון, אפשר לטפל בבעיה ולצמצם עד למינימום את הקשיים הנובעים מכך. אחד המומחים הגדולים בתחום הוא ר' מיכאל זרחין, ואני שמח שהצלחנו להיות לעזר להורים רבים שקיבלו מענה מקצועי".

ר' מיכאל זרחין בעל מכון זרחין: "כיום, בשנת תשע"ה עומד הממוצע הישראלי של ילדים הסובלים מקשיי למידה, כמו במערב כולו, על כ-10 עד 15 אחוזים. כלומר, אם בשנה הבאה ילמדו במערכת החינוך הישראלית מעל מיליון תלמידים, הרי שכמעט 250,000 מהם יסבלו מקשיי למידה" אומר מיכאל זרחין ומוסיף "המשמעות היא שרבבות רבות של תלמידים ישראלים שמגיעים למוסד החינוכי שלהם, רק על מנת לקבל הקלות מהמערכת, שיאפשרו להם "לעבור" עוד שנה, בלא להתמודד עם הקושי ממנו הם סובלים. אנחנו פה, בעז"ה, כדי לתת להורים את הפתרון הטוב ביותר, שיוכיח להם, כי בניהם יכולים לצלוח את הקשיים, אם רק יעניקו לו את הכלים המתאימים".

זרחין הוסיף ואמר "אני מודה לסגן ראש העיר הרב צוריאל קריספל על עשייתו הברוכה ועל שהבין את חשיבות הנושא והרים את הכפפה למען תושבי העיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.