אביו של יעקב דומב: "בני הגיע לשערי רעב"

פחות מחודש לאחר הפרשה שטלטלה את הציבור החרדי, הדיין הרב דב דומב מפרסם מכתב תמיכה בבנו ומבקש לתרום עבורו

פחות מחודש לאחר הפרשייה שטלטלה את הציבור החרדי, הדיין הרב דב דומב מפרסם מכתב תמיכה בבנו  יעקב ישראל דומב, וקרא  לרבנים ובעלי ממון לסייע ככל יכולתם לעזור לו להשתקם: "אין ביכולתו לפרנס משפחתו והגיע הוא ומשפחתו עד שערי רעב ממש". יעקב הינו אב לחמישה ילדים והוא עני ביותר". כותב האב.

עוד כותב האב "וכל המוסיף מוסיפין לו מן השמים ובלי שום ספק זוהי צדקה חשובה באמת שהקרן קיימת לעולם הבא ופרותיה בעולם הזה".

דומב

לפני כחודש סער המגזר החרדי כאשר בכל כלי התקשורת  פורסמו כותרות על "חלפן הכספים שעקץ אברכים בעשרות מיליוני שקלים ונמלט",  אברכים שהיו בסביבתו סיפרו  כי הוא גייס מאברכים חרדים סכומים גבוהים תוך הבטחה למתן תשואה חודשית קבועה של 2.5%. בהמשך,הוא העלה את שיעור התשואה החודשית גם ל-5% – עד שקרס והודיע בשבוע שעבר כי הוא נמלט.

גורמים המתגוררים בסמיכות לדומב סיפרו  לדה מרקר כי הוא ועובד שהיה צמוד אליו ניהלו אורח חיים ראוותני ונסעו ברכבי יוקרה. דומב היה פעיל בתחומים נוספים, כמו ענף המלט ועסקים קטנים, ונכנס לתחום החלפת הכספים וניכיון הצ'קים לפני כשנה

על אביו של דומב  נכתב כי הוא הדיין החרדי הרב דב דומב, שיצא לחופשה לאחרונה מתפקידו כדיין בבית הדין בתל אביב לאחר שנחשד במרמה והפרת אמונים כאשר התערב בתיק גירושין של קרובת משפחתו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. וע"כ הכותרת שגויה. כדיין המתקיים מפנסיה מכובדת יש בכוחו לתמוך במשפחת בנו מבלי לבקש את עזרת הציבור. חבל שהוא לא מודע לזעם העצום שיש בציבור על מעשי המרמה של בנו שהוריד שאולה משפחות רבות שהגיעו באמת עד שערי רעב.

    דוד |
    הגב