1,600 יח"ד ברמת שלמה יופשרו

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בירושלים צפויה להעלות לסדר היום בישיבתה הקרובה תכנית חדשה בשכונת רמת שלמה בעיר, הכוללת בנייה של 1,440 יחידות דיור חדשות { אפקט טראמפ}

אפקט טראמפ: לאחר 8 שנות הקפאה, התוכניות המוקפאות יוצאים מן הפריזר. הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בירושלים צפויה להעלות לסדר היום בישיבתה הקרובה תכנית חדשה בשכונת רמת שלמה בעיר, הכוללת בנייה של 1,440 יחידות דיור חדשות, שייפרסו על שטח של כ-70 דונמים. הבוקר (ראשון) דיווחו גורמים בעירייה כי מדובר באחת התכניות הגדולות שאושרו בוועדה בשנים האחרונות, שמגיעה על רקע תוצאות הבחירות בארה"ב.

בשבוע שעבר פורסם כי יו"ר הוועדה הצהיר שבכוונתו להוציא מן הפריזר את תכניות הבנייה, אך התכנית החדשה הינה הרחבה של האזור הדרום מערבי של שכונת רמת שלמה, ובכיר בעיריית ירושלים מסביר כי מדובר ב"שטח חדש שלא נידון עד היום בדיונים, בגלל ההתנגדות של ממשל אובמה".

"בירושלים מתנהגים כאילו טראמפ כבר נבחר, אבל הבעיה היא שאף אחד לא יודע מה המדיניות שלו", אמרו גורמים בוועדה לחדשות 2 Online. "יש הבנה אצל כולם שמה שלא נעשה בחודשיים הקרובים לא בטוח שנצליח לעשות בהמשך. גם אם יגיע גינוי אמריקני ממחלקת המדינה או מהבית הלבן הוא לא שווה הרבה כרגע. אנחנו חייבים לאותת לטראמפ: 'בירושלים בונים'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.