2 הרוגים ו-7 פצועים במפעל הזיקוקים: צפו בפיצוצים

בשעות הצהרים אירע פיצוץ עז במפעל זיקוקים במושב פורת בשרון מהמקום פונו לבית החולים כעשרה נפגעים ובזירה נמצאו שני עובדים ללא רוח חיים. צפו בתיעוד

פיצוצים וקולות נפץ מחרידים בשרון – כך עולה מתיעוד וידיאו שמתפרסם ברשת. בשעות הצהרים אירע פיצוץ עז במפעל זיקוקים במושב פורת בשרון מהמקום פונו לבית החולים כעשרה נפגעים ובזירה נמצאו שני עובדים ללא רוח חיים.

מספר ההרוגים בפיצוץ עלה ל-2 בעקבות הפיצוץ והשריפה שפרצה. 5 נוספים נפגעו קל, בהם גם שני ילדים. אדם נוסף מוגדר נעדר ונזק רב נגרם לבתים.

תיעוד: פיצוץ במחסן זיקוקים בשרון, פצוע קשה וארבעה פצועים קל במקום. Almaz Mangisto ו- דורון הרמן- כתב פלילים עם הדיווח המלא >> http://bit.ly/2nzbbQn

‎Posted by ‎חדשות 10‎ on‎ יום שלישי 14 מרץ 2017

 תושבים במושב פורת סיפרו לחדשות 2 על הפיצוץ העז ששמעו. "בעלי בבית וסיפר שהבית רעד בטירוף, נפל מכסה מנוע החשמל של החלון הבית וגם במשרד של גיסי נפלה התקרה והתפוצצו החלונות", שחזרה שגית, המתגוררת במושב. "יש זקנים שנכנסו לחרדות והסתגרו בבתים. יש פיצוצים בלי סוף ועשן כבד".
 רועי סלמון מתנדב זק"א שרון, אמר "קיבלנו דיווח על שריפה במושב פורת עם מספר לכודים. הגעתי עם צוות לזירה, הלכודים היו עדיין בתוך המבנה. לאחר כמה דקות המבנה קרס לגמרי הצוות של זק"א שרון סייע לכוחות הכיבוי ומד"א לחלץ את הנפגעים. לאחר שטרקטורים של המושב נכנסו לזירה ופינו את קירות המבנה איתרנו שני עובדים שנשפו למוות. צוות זק"א שרון מטפל בהרוגים ובאיסוף הממצאים בזירה".

מהמשטרה נמסר כי בתום הערכת מצב הוחלט שבשלב זה לא תותר כניסת תושבים ליישוב ואלו הנמצאים בו מתבקשים להמצא במרחב מוגן.


ממד"א נמסר כי חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שני נפגעים בהם אדם במצב קשה כבן 50 עם כוויות כשהוא מורדם ומונשם ופצוע נוסף במצב קל כבן 30 שפונה לביה"ח מאיר בכפר סבא עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון. 5 נפגעים קל בהם שני ילדים שטופלו במקום ולא נזקקו לפינוי לבית חולים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.